ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Білому Домі прокоментували твіти Маска щодо Криму: «Без України це не можна обговорювати» 

НовиниУ Білому Домі прокоментували твіти Маска щодо Криму: «Без України це не...

Речниця Білого Дому Карін Жан-П‘єр відповіла на запитання стосовно того, чи стурбована Адміністрація Байдена тим, що Ілон Маск поширює через Twitter російську пропаганду. 

Минулими вихідними бізнесмен оприлюднив свій «мирний план», який передбачає надання росії Криму і, начебто, повторення деяких із цих виборів, але під спостереженням ООН. Свій план він пояснив можливими наслідками «ядерної катастрофи». 

Речниця Карін Жан-П’єр коментує:

«Отже, ми дуже чітко висловилися щодо цього. І я щойно сказала це раніше на брифінгу: будь-що про Україну — ми не будемо говорити про Україну без України. Це їхнє рішення, коли йдеться про будь-яку дипломатію чи переговори з цього приводу. І тому я залишаю це українському народу.

Але дивіться, ви знаєте, ми переконані, що ми будемо поруч з українцями, коли вони борються за свій власний суверенітет. І вони — те рішення про їхній суверенітет, про їхню свободу, про їхню демократію будуть приймати разом».

Чи є занепокоєння щодо придбання Ілоном Маском корпорації Twitter – речниця найголовнішої американської установи відповіла так: «Я не маю жодних занепокоєнь з цього приводу».

Карен, журналістка, продовжує випитувати: 

«Ілон Маск купує Twitter».

Карін Жан-П‘єр: 

«І чи було щось нове в цьому?»

Карен:

«Так, це сьогодні». 

Карін Жан-П‘єр переадресувала коментування стосовно угоди на керівництво корпорацій Маска та Twitter: 

«Отже, я — ми дуже чітко заявляємо, що не коментуватимемо, і щодо будь-яких деталей, потенційної транзакції, я залишу це їм».