ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Жодних цицьок: Nintendo змінила політику випуску «ігор для дорослих» на консолях Switch

НовиниЖодних цицьок: Nintendo змінила політику випуску «ігор для дорослих» на консолях Switch

Тепер усе буде чинно і благородно. 

Платформа Nintendo досить лояльно ставилася до виходу «ігор для дорослих» на консолях Switch. Але студія вирішила переглянути політику випуску відеоігор, сильно обмеживши простір для контенту 18+. Інформацією поділився представник видавництва ігор для Gamuzumi, цитує dev.it.

Gamuzumi спеціалізується на «іграх для дорослих» із високим вмістом еротичного контенту. Раніше видавець без проблем випускав усі свої ігри на Switch, оскільки політика щодо NSFW-контенту у Nintendo була досить демократична.

Але коли у Gamuzumi спробували видати на Switch свою нову гру Hot Tentacles Shooter, то зіткнулися з проблемами. Їм повідомили, що випуск ігор із жіночими персонажами топлес тепер під забороною. Через це видавець не зміг довести до релізу ще одну свою гру — Christmas Hentai Puzzle.

Представник Gamuzumi повідомив наступне: «Ми отримали відповідь від Nintendo, тепер ми маємо підтвердження, що компанія більше не дозволяє показ оголених грудей без цензури на своїх консолях. Нібито непристойний контент може нашкодити бренду та суперечить його політиці».

Тепер Gamuzumi будуть цензурувати свої еротичні ігри, щоб випускати їх на Switch. Консоль від Nintendo була останньою, де можна було видавати NSFW-контент. На Xbox та PlayStation цього не можна робити вже давно. А тепер усі три консолі втратять контент «для дорослих».

Сама Nintendo намагається підтримувати образ максимально сімейної компанії. Але це не заважає їй видавати ексклюзиви рівня Bayonetta, де одна з основних ставок робиться якраз на провокаційні та зухвалі сцени.

Інша гра Nintendo Switch — Fantasy Tavern Sextet — тим часом отримала рейтинг PEGI 12 за сексуальні натяки. Тизер, випущений у 2020, обіцяє: «Ви будете сміятися! Ви будете плакати! Дія цієї трохи пустотливої драми про кохання-гарем, яка розгортається на тлі таверни фантастичного світу, ось-ось почнеться!»

Видання Eurogamer зв’язалося з Nintendo, щоб прокоментувати свою політику, але поки не отримав відповіді.