ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Попри оголошену суму купівлі Twitter у $44 млрд Маск знову торгується про… знижку

АналітикаПопри оголошену суму купівлі Twitter у $44 млрд Маск знову торгується про…...

Пропозиція Ілона Маска відновити його пропозицію на суму 44 мільярди доларів для Twitter Inc. відбулася після попередніх дискусій про зниження ціни, які не привели до угоди, за словами людей, обізнаних у цьому питанні.

За останні кілька тижнів представники Маска та Twitter провели переговори про викуп менш ніж за 54,20 долара за акцію, але вони нікуди не привели, повідомили люди, які побажали не називати своїх імен, оскільки переговори були приватними.

Wall Street Journal і New York Times раніше повідомили про обговорення, причому Times стверджує, що Маск домагався зниження ціни на 30%.

Представник Twitter відмовився від коментарів. Представник юридичної команди Маска не відразу повернув електронний лист із запитом на коментар увечері в середу.

Цього тижня Маск заявив у листі до Twitter, що він готовий завершити угоду за початковою ціною. Раніше Bloomberg News повідомило, що оголошення про фіксацію ціни Маска не відбудеться в четвер 6 жовтня, як було заплановано раніше.

Угода за початковою ціною може бути закрита протягом наступного тижня, якщо обидві сторони зможуть досягти обумовленої угоди, хоча немає впевненості, що вони досягнуть її за цей час, сказав один із джерел. За таким сценарієм очікується, що банки фінансуватимуть свої боргові зобов’язання та, ймовірно, об’єднають пропозиції з інвесторами після закриття угоди, пише Bloomberg.

Суддя Канцелярії Делавера Кетлін Сент-Джей МакКормік заявила в середу, що, оскільки жодна сторона ще не попросила призупинити розгляд справи, вона наполягає на призначенні судового розгляду на 17 жовтня. Цього тижня в документі про цінні папери Маск запропонував продовжити угоду. якщо позов Twitter буде призупинено.

Справа — Twitter проти Маска за номером 22-0613, Канцелярський суд Делавера (Вілмінгтон).