ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Скандальний російський беттинг-оператор 1хBet порушував закон в Україні і до легалізації 

НовиниСкандальний російський беттинг-оператор 1хBet порушував закон в Україні і до легалізації 

Таку інформацію оприлюднило видання УНН із посиланням на дані Національної поліції. 

Головне слідче управління Національної поліції України на початку 2020 направляло лист до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, з вимогою накласти арешт на майнові права інтелектуальної власності, які зокрема стосувалися й компанії 1xBet. І дійсно – сайт компанії був заблокований, однак низка сайтів-дзеркал попри заборону продовжували працювати й надалі.

Пізніше у тому ж 2020 1xBet навіть включали до рейтингу букмекерів без “ідентифікації особи”, тобто, грати в азартні ігри та ставити ставки на платформі 1xBet могли українці будь-якого віку, хоча ЗУ передбачає дозвіл для гри в азартні ігри лише з 21-го року.

Як відомо, з 2009 азарт в Україні був забороненим, і лише 11 серпня 2020 Володимир Зеленський підписав закон щодо його легалізації. Водночас деякі компанії, яким пізніше Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей видала ліцензії для роботи в Україні, працювали в країні і раніше, відверто порушуючи законодавство.

30 березня Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей видала ліцензії для роботи в Україні проросійській букмекерській конторі 1xBet, ігноруючи присутність російського сліду у компанії та порушення ЗУ.

Пізніше, після особистого втручання президента України та Бюро економічної безпеки, Нацполіції, СБУ, КРАІЛ врешті анулювала ліцензії букмекерам, однак ті фактично й досі продовжують працювати в Україні, бо майже всі їх сайти-дзеркала доступні для українських гравців.