ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Маск на посаді гендиректора пообіцяв скасувати у Twitter довічні бани

АналітикаМаск на посаді гендиректора пообіцяв скасувати у Twitter довічні бани

Ілон Маск планує взяти на себе роль головного виконавчого директора Twitter Inc. після завершення угоди вартістю 44 мільярди доларів, взявши на себе кермо гіганта соціальних медіа на вершині провідних Tesla Inc. і SpaceX.

Маск має намір замінити Парага Агравала, якого було звільнено разом з іншими великими керівниками після завершення поглинання, повідомила особа, знайома з цим питанням, побажавши залишатися невідомою під час обговорення внутрішніх дискусій. Очікується, що мільярдер тимчасово залишиться генеральним директором, але в кінцевому підсумку може поступитися цією роллю в довгостроковій перспективі, додає інсайдер, пише Bloomberg. Представники Twitter відмовилися від коментарів.

Придбання Маска ставить найбагатшу людину світу на чолі соціальної мережі, яка переживає труднощі після 6 місяців публічних і судових суперечок. Серед перших кроків Маска: зміна керівництва. Від’їзди включають Віджая Гадде, голову правового, політичного та довірчого відділу; фінансовий директор Нед Сігал, який приєднався до Twitter у 2017; і Шон Еджетт, який є головним юрисконсультом Twitter з 2012. Еджетта вже вивели з будівлі, повідомляє Bloomberg News.

Маск також має намір скасувати постійні заборони для користувачів, оскільки він не вірить у довічні бани, сказав він. Це означає, що людям, які раніше були виведені з платформи, може бути дозволено повернутися, категорія, яка включатиме колишнього президента Дональда Трампа, каже інсайдер. Однак незрозуміло, чи дозволять Трампу повернутися в Twitter найближчим часом.

Twitter забанив Трампа через кілька днів після повстання на Капітолії в 2021, посилаючись на «ризик подальшого підбурювання до насильства». Оскільки очікується, що колишній президент ще раз балотуватиметься в Білий дім у 2024, повернення до Twitter може дати йому можливість активізувати своє повідомлення.

У більш широкому плані ініціативи Маска загрожують звести нанівець багаторічні зусилля Twitter зменшити залякування та зловживання на платформі.

Перспектива менш обмежувальної модерації вмісту під керівництвом Маска викликала занепокоєння, що діалог у соціальній мережі погіршиться, що зведе нанівець багаторічні зусилля компанії та її команди «довіри та безпеки» щодо обмеження образливих або небезпечних публікацій. У четвер Маск опублікував повідомлення для рекламодавців, щоб запевнити їх, що він не хоче, щоб Twitter став «безкоштовним для всіх пекельним ландшафтом».

Коли наближався крайній термін 28 жовтня, Маск почав накладати свій штамп на компанію, опублікувавши відео, на якому він заходить у штаб-квартиру та змінив дескриптор свого профілю на платформі, якою він зараз володіє, на «Chief Twit».

Він організував зустрічі між інженерами Tesla та керівництвом продукту в Twitter, і він планував виступити перед персоналом у п’ятницю, повідомили люди, знайомі з цим питанням. 

Інженери Twitter більше не могли вносити зміни в код з обіду четверга в Сан-Франциско, намагаючись гарантувати, що нічого в продукті не зміниться до закриття угоди, повідомили інсайдери.

Співробітники Twitter готувалися до звільнень після того, як угода була оголошена в квітні, і Маск висловив ідею скорочення витрат банківським партнерам, коли він спочатку збирав кошти для угоди. Деяким потенційним інвесторам повідомили, що Маск планує скоротити 75% робочої сили Twitter, яка зараз нараховує близько 7500, і очікує подвоїти дохід протягом трьох років, повідомила раніше цього місяця особа, знайома з цим питанням.

Відвідуючи штаб-квартиру Twitter у середу, Маск сказав співробітникам, що він не планує скорочувати 75% персоналу, коли він прийме на себе керівництво компанією.

Останні шість місяців були нелегкими для співробітників Twitter, які переважно стежили за злетами та падіннями угоди про американські гірки через заголовки новин.

Багато хто був незадоволений участю Маска, а деякі сумнівалися в його кваліфікації керувати компанією соціальних мереж. Його підтримка ультраправого політичного кандидата в Техасі, а також звинувачення колишньої стюардеси SpaceX у сексуальних домаганнях у травні викликали додаткові занепокоєння. Під час відеозапису запитань і відповідей з Маском у червні деякі співробітники висміювали Маска на внутрішніх каналах Slack. Інші висміювали або публічно дорікали йому в Twitter протягом усього процесу угоди.