ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

5-річний син Джорджа Клуні намалював путіна за ґратами 

Новини5-річний син Джорджа Клуні намалював путіна за ґратами 

Схоже, у родині Клуні є або художник-початківець, або політик. Або, можливо, обидва.

Виступаючи разом із Мішель Обамою та Меліндою Френч Гейтс на панелі в Нью-Йорку у вівторок 25 жовтня, юристка із прав людини розповіла, наскільки її 5-річні близнюки Елла та Олександр надихають її на роботу, пише Page Six.

44-річна жінка зізналася, що хоча її діти, яких вона виховує разом з чоловіком Джорджем Клуні, 61, не «зовсім в курсі поточних подій», її син часто робить нотатки про те, чим вона займається на роботі.

Фактично, він не вагаючись вставив свої 5 копійок у поточну ситуацію навколо президента рф путіна після його широкомасштабного вторгнення в Україну.

«Днями мій син намалював картину в’язниці, і він сказав: «путін повинен бути тут», — розповіла Амаль, перш ніж додати, що зараз вона «працює над українськими справами».

Амаль, яка вважає своїх дітей «справжньою рушійною силою» її роботи з Фондом справедливості Клуні, сказала, що це лише питання часу, коли її діти почнуть розуміти, що відбувається в політиці.

«Я думаю, що через кілька років, коли їм виповниться більше 5 років, вони почнуть дізнаватися про деякі з цих проблем, про які ми говоримо, і про те, що відбувається у світі», — продовжила вона. «Знаєте, коли нас запитують: «Що ви з цим зробили?» «Що ти на це сказав?» Я подумала, якою буде моя відповідь, і сподіваюся, що вона буде ґрунтовною».

Подружжя Клуні, яке одружилося у вересні 2014, народило близнюків у червні 2017.

Пара часто ділиться анекдотами про своїх дітей, а Джордж нещодавно розповів про «жахливу помилку», яку вони з Амаль зробили, навчивши їх італійської.

Розкриваючи, чому це погано продуманий вибір батьків, він пояснив: «Але ми не розмовляємо італійською», — додав він. «Отже, ми озброїли їх мовою, якою вони можуть завдати нам шкоди. І ми обидва насправді не знаємо, що вони говорять».