ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Донати за токени для України

НовиниДонати за токени для України

Українські розробники відеоігор за підтримки Міністерства цифрової трансформації запускають NFT-колекцію “Avatars for Ukraine” на підтримку нашої країни.

За 78 днів війни Україна не тільки гідно захистила нашу землю від ворога, а й зробила великий крок вперед у розвитку NFT-інновацій. Завдяки цим іноваціям люди з усього світу долучаються, щоб допомогти та відновити нашу державу. Провідні українські розробники відеоігор Rainbow Six, Warframe, S.T.A.L.K.E.R., Asphalt разом із цифровими митцями за підтримки Мінцифри створили благодійну NFT-колекцію Avatars for Ukraine для допомоги Україні. 70 цифрових творів мистецтва, які показують справжню відвагу та незламність українців, будуть представлені на офіційній сторінці проєкту avatarsforukraine.com“, інформують на сторінці Мінцифри у соцмережі.

Аукціон NFT-колекції розпочнеться 19 травня на платформі NFT-музею MetaHistory, який вже зібрав для криптофонду Aid For Ukraine 260 ETH / $720 000. Кошти, зібрані від продажу нової колекції, спрямують на гуманітарну допомогу захисникам України