ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Румунська iGaming компанія випустила антипутінську гру і збирає донати для України

НовиниРумунська iGaming компанія випустила антипутінську гру і збирає донати для України

Криптоігрова платформа з головним офісом в Клуж-Напока, Румунія, WAM — це перша соціальна мережа для мобільних P2E-ігор, в якій користувачі можуть змагатися в публічних або приватних ігрових турнірах. Компанія долучилася до світового тренду підтримки України та її захисників.

WAM є румунським брендом, але має глибокий зв’язок з Україною. Маркетинг-директор компанії та частина маркетингової команди на початок війни знаходились в київському офісі, тому бажання допомогти Україні було сильним, пише українське видання AIN.ua. Підтримати ментально близьку країну румуни вирішили за допомогою нової гри під назвою “Ukraine vs putin”, запуск якої відбувся 5 травня 2022. Головною і єдиною метою гри є зібрати кошти, щоб допомогти Україні в її боротьбі за незалежність.

Гра є частиною місячної кампанії в рамках ініціативи #play2donate, де планують пожертвувати 100% призового фонду. 

Як працює гра?

Це аркадна кампанія з простою, але цікавою концепцією, натхненною подіями в Україні. Гравець вступає в українську армію, стріляє в російських військових й допомагає виграти війну проти росії та наблизити перемогу України.

Щоб взяти участь у турнірі, необхідно сплатити вступний внесок у розмірі 100 $WAM (приблизно 5 USD). Усі виручені кошти (вступні внески + додаткові оплати всередині гри), зібрані протягом 30-денного промо, підуть безпосередньо на допомогу тим, хто постраждав від війни.

Кількість токенів WAM буде конвертовано в USDT (Tether), а транзакція буде оприлюднена, щоб кожен міг бачити, куди саме йдуть їхні кошти. Адреса пожертвування доступна онлайн за посиланням

Умови проведення благодійної кампанії:

Кожен може брати участь у турнірі лише зі своїми розблокованими монетами $WAM ($WAM отримані у розділі «Винагороди» не відповідають вимогам турніру).

Користувачі не отримають винагороди у $WAM, в обмін вони отримають бали, значки та інші спеціальні призи (буде оголошено).

Тривалість: з 5 травня по 5 червня.

Вхідний внесок: 100 $WAM (5 USD).

100% всіх зборів передадуть Україні через офіційні крипто-пожертвування.

WAM зайняли сміливу позицію зі своєю новою грою, щоб зібрати кошти для українців. Граючи, ви також можете допомагати, і не обов’язково бути супергероєм, щоб творити добро. Приєднуйтесь до нової ініціативи (лише зі смартфону) або просто поділіться лінком зі своїми друзями та знайомими в соціальних мережах. У будь-якому випадку, ви дійсно зміните чиєсь життя“, закликає видання.