ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Вперше в історії Євробачення: заклик Kalush Orchestra вплинув на… букмекерів

АналітикаВперше в історії Євробачення: заклик Kalush Orchestra вплинув на... букмекерів

“Такого в історії Євробачення ще не було!”: після слів соліста колективу Олега Псюка по закінченню фінального виступу “врятувати Маріуполь та “Азовсталь” ставки букмекерів на перемогу гурту різко змінилися. І пішли вгору до рекордних позначок у 62%. Попри це, навіть у підсумкових прогнозах букмекерів траплялися помилки, наприклад, щодо срібного та бронзового призерів конкурсу.

62% ставки на українців – це рекорд. Такого великого коефіцієнта музичних аналітиків ще не було в історії конкурсу. Відповідна статистика з’явилася на офіційному сайті Eurovisionworld.

Покладаючись на таблицю букмекерів, бачимо, що наблизитись до результату української делегації не вдалося жодному з учасників. Друге місце аналітики віддали Швеції. 30-річна вокалістка Cornelia Jakobs вирвалася уперед після другого півфіналу. Раніше співачка трималася на четвертій позиції. На перемогу конкурсантки ставили 12%, пише видання ibilingua. Щоправда, навіть тут аналітики прорахувалися, на другому місці опинився британець.

З другого на третє місце у рейтингу аналітиків опустився британець Сем Райдер. Його шанс на перемогу оцінювали у 8%. А дарма, як бачимо.

Слідом за Великобританією оцінювали шанси Іспанії. У четвірку лідерів ця країна потрапила вперше з початку 66-го конкурсу Євробачення. Яскрава співачка Chanel із піснею SloMo запам’яталася публіці енергійною хореографією та потужним голосом. На перемогу учасниці ставили 5%. Як бачимо, у випадку з Чанель – євробуки теж прорахувалися і недооцінили іспанку. Вона посіла 3-тю сходинку конкурсу.

5-те місце букмекери пророкували італійцям. Насправді ж, вони опинилися на 6-му. А 4 та 5 місця розподілили між собою шведка Корнелія Якобс та сербка Констракта.