ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Скільки задонатили фанати Fortnite для України?

ГоловнеСкільки задонатили фанати Fortnite для України?

Epic Games повідомляє, що зібрала 144 мільйони доларів (110 мільйонів доларів) спільно з Xbox, щоб допомогти гуманітарним ініціативам в Україні.
21 березня виробник бетл-роялю Fortnite оголосив, що пожертвує всі доходи від внутрішньоігрових продажів, включаючи косметичні ігрові предмети та віртуальну валюту, куплену в магазині або онлайн, до 3 квітня.

І Xbox, що входить до складу Microsoft, також жертвує плату, яку зазвичай бере на предмети, куплені гравцями у Fortnite. Epic висловила «найглибшу подяку» всім, хто долучився.

«Разом із спільнотою Fortnite та Xbox ми зібрали 144 мільйони доларів для Direct Relief, Unicef, Всесвітньої продовольчої програми ООН, Верховного комісара ООН у справах біженців та World Central Kitchen на підтримку їхніх зусиль із надання гуманітарної допомоги людям, які постраждали від війни в Україні», – написали представники Epic у своєму блозі.

Epic — не єдина ігрова компанія, яка збирала кошти для гуманітарних заходів в Україні, наприклад Humble Bundle, яка продає колекції відеоігор онлайн, зібрані понад 20 мільйонів доларів (15 мільйонів фунтів стерлінгів) – повідомляє ВВС.