ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Favbet створили кібервійсько для перемоги України

НовиниУ Favbet створили кібервійсько для перемоги України

Видання MC.today зробило матеріал про те, чим нині корисні українськ IT-компанії і як ведуть боротьбу на технічному фронті.

До російського вторгнення, Favbet була одним з найбільших гравців українського ринку легального азарту. Чого варта була тільки масштабна промоакція «Викради тачку» із розіграшем понад 2 десятків крутих авто!

А чим займається Favbet нині?

  • Наразі всі співробітники компанії знаходяться в безпечних місцях, тому команда поступово повертається до роботи. Усі працюють у віддаленому режимі, хоча частина служить у теробороні або займається волонтерством.

У компанії надають підтримку тим співробітникам, хто її потребує, у тому числі й матеріальну. Кожен випадок розглядають окремо – тож фіксованих лімітів немає. Усі співробітники отримуватимуть заробітну плату, і нікого не будуть звільняти. 

«Чим довшою і масштабнішою буде війна, тим більші втрат нестиме бізнес. Але ми віримо у краще. Наша мета – максимально зберегти команду», – розповіли у Favbet.  

Сьогодні тут працюють над технічним поліпшенням платформи, а всі маркетингові проєкти поки що призупинили. Іноземні партнери розуміють ситуацію, тому з Favbet не розірвали жодного контракту, а навпаки, іноземці висловлюють свою підтримку. Щобільше, завдяки реальним історіям від команди Favbet деякі партнери за кордоном припинили обслуговувати російські медіа та IT-системи. 

У компанії активно підтримують захисників з першого дня війни. Наприклад, створили програмне забезпечення, що блокує пропагандистські ресурси рф, та мобільні застосунки, що допомагають збройним силам більш ефективно виконувати бойові завдання. Також у компанії організували так зване «кібервійсько», яке цілодобово завдає удару по IT-системах ворога. Головне завдання – зупинити російську пропаганду та повідомити громадянам росії про реальний перебіг подій. 

попередня статтяWarhammer йде з росії
наступна статтяКриптолігалайз