ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Що роблять австрійські лотерейники для перемоги України?

НовиниЩо роблять австрійські лотерейники для перемоги України?

Разом з французькими та чеськими лотерейниками українських колег підтримують і австрійці. Як повідомляють в УНЛ, у Австрії азартний сектор збирає гуманітарку та жертвує гроші на благодійні цілі.

Економічна діяльність Австрійських лотерей – окрім надання високоякісних лотерейних ігор – зосереджена на добробуті Австрії та її населення.
Це є основою для його спонсорської діяльності, особливо в соціальній та гуманітарній сферах.
Однак у певних ситуаціях цього просто недостатньо.

Іноді її соціально-політична відповідальність не може бути обмеженою лише Австрією, а має включати перспективу за межами наших кордонів.

• Однією з таких ситуацій є конфлікт між росією та Україною та його катастрофічні гуманітарні наслідки. У швидкій, небюрократичній початковій акції допомоги, Casinos Austria та Austrian Lotteries Group пожертвували 75 000 євро благодійній організації «Nachbar in Not» («Сусід у нужді»).

• Також було розширено програму корпоративного волонтерства, в рамках якої працівники могли використовувати робочий час, щоб зробити свій внесок у соціальну прихильність: тепер співробітники також будуть займатися волонтерською діяльністю у зв’язку з наданням гуманітарної допомоги людям в Україні та українським біженцям.

• Співробітники організували збір необхідних медичних товарів для підтримки охорони здоров’я в Україні.

• Більше не приймаються ставки на російські та білоруські ігри.