ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Маск вирішив поставити на паузу свою угоду про купівлю Twitter

ГоловнеМаск вирішив поставити на паузу свою угоду про купівлю Twitter

Американський мільярдер-візіонер Ілон Маск повідомив з власного акаунту у соцмережі, що поки що притримує завершення угоди щодо купівлі Twitter. Причина: перевірка факту про те, що спам і фейкові акаунти становлять менше 5 % його користувачів.

Ілон Маск заявив, що його заявка на покупку Twitter за 44 мільярди доларів була «тимчасово призупинена», поки він не зможе отримати більше деталей, щоб підтвердити, що спам і фейкові акаунти становлять менше 5 відсотків від загальної кількості користувачів соціальної мережі. Він посилався на статтю Reuters, опубліковану 2 травня про регуляторну заяву Twitter, яка включала оцінку кількості спаму та фейкових акаунтів, пише The New York Times.

Акції Twitter впали приблизно на 20 відсотків на премаркетингових торгах у п’ятницю.

Ілон Маск сказав, що позбавити платформу від фальшивих акаунтів, ботів і спаму є одним з його головних пріоритетів після купівлі мережі.

Відомий своїм вільним і часом імпульсивним діловим стилем, зокрема і щодо коментарів про монетарну та фіскальну політику, Ілон Маск вже давно є одним з найпопулярніших твіттерян планети. Однак, досі виникають питання щодо майбутнього угоди, яка поставить одну з найвпливовіших платформ соціальних мереж під контроль найбагатшої людини світу.

Угода для Twitter включає комісію за розірвання договору в розмірі 1 мільярда доларів, яку містер Маск повинен буде сплатити, якщо він відмовиться від угоди, хоча незрозуміло, як такий пункт буде застосовуватися, якщо пан Маск визначить, що дані щодо користувачів Twitter були помилковими.

Маск пообіцяв використати значну суму зі своїх особистих статків для фінансування угоди для Twitter, однак, на це рішення вплинули події й в іншіх його компаніях. Зокрема, нещодавнє падіння цін на акції, включаючи Tesla. Акції Tesla впали майже на 30% за останній місяць. Пан Маск одночасно продає акції Tesla і дає їх як заставу для особистих позик, щоб отримати готівку.

Якщо угода буде завершена, будь-які проблеми в Twitter могли б змусити пана Маска продовжити використання своїх акцій виробника електромобілів, щоб закрити потенційні фінансові діри. І будь-яка проблема в Tesla, яка спричинила падіння її акцій досить сильно, може спровокувати проблеми в особистих позиках пана Маска, які вимагатимуть від нього додати більше застави, що обмежить його здатність інвестувати в Twitter.