ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Євробачення-2022: хто насправді ВЖЕ переміг?

АналітикаЄвробачення-2022: хто насправді ВЖЕ переміг?

Отже, минули перший та другий півфінали Евробачення-2022 і 14 травня ми дізнаємося хто стане переможцем. 20 країн вийшли до фіналу конкурсу плюс країни-засновниці конкурсу.

Так, до гранд-фіналу, який відбудеться 14 травня, візьмуть участь: Бельгія, Чехія, Азербайджан, Польща, Фінляндія, Естонія, Австралія, Швеція, Румунія, Сербія, Швейцарія, Вірменія, Ісландія, Литва, Португалія, Норвегія, Греція, Україна, Молдова та Нідерланди.

Загалом, же у фіналі “Євробачення” візьмуть участь 25 учасників. По 10 з півфіналів та представники “великої п’ятірки” – Великої Британії, Німеччини, Італії, Іспанії та Франції.

Щоправда, загальне розкриття переліку фіналістів не надто вплинуло на уподобання глядачів. Букмекери, як і раніше, прогнозують із великим відривом перемогу Kalush Orchestra і чим ближче до фіналу – тим вищі шанси в українського гурту. Тепер це 59%. Найближчий суперник – Сем Райдер з Великої Британії квотується із результатом в 11%.

При цьому, смаки публіки на кожному з сайтів, присвяченому Євробаченню, різняться.

До того ж, не варто забувати, що західні букмекери також можуть помилятися. Як, наприклад, у випадку з іншим українцем боксером Олександром Усиком, якому у вересні торік усі британські спортбуки хором пророкували поразку в бою з Ентоні Джошуа. Натомість, Олександр здобув сенсаційну перемогу і пояси трьох боксерських асоціацій.

Як би там не було, але Україна вже перемогла у Євробаченні – переконаний блогер та лідер суспільної думки Тарас Павлов, бо головне не здобуття кришталевого мікрофону, головного призу конкурсу, а володіння умами публіки, зацікавленність до країни. І тут Україні й справді немає рівних.

“cancel the eurovision. just give us Ukrainian national final” – якась італійська музична блогер. Проволав. Цікаво, коли європейці здогадаються що їх безсовісно водять за носа? Щороку вони слухають по дві українські пісні і порівнюють не з іншими піснями, а між собою. Щиро офігєвають від того, як людину, якій вони пророчать перемогу замінюють іншою, а потім в не меншому шоці чують нову пісню і кажуть “це ще крутіше”. Щороку вони слухають етно – і щороку нове. При чому українці вперто ігнорують будь-які правила. Реп на ЄБ? – чому б і ні. Реп українською?! Чому б і ні, і так зрозуміють. А як ні – то най вчать мову. Букмекери цього року ставлять 50 на 50 Україна vs всі решта. Я такого ще в історії конкурсу не пам’ятаю.

Так, війна додасть нам голосів, але і сам виступ неймовірний. Як завше, наші виконавці щоразу як в останній бій йдуть на, в цілому, доволі посередній конкурс. То Джамалу випустять (блін, це як Adele відправити на ЄБ, серйозно, ще і з піснею яка дуже болить співачці), то неземних Go-A, то Руслану, то Данилка, аналогів якому не було і не буде на ЄБ. А європейці сидять в шоці, не розуміючи що відбувається і час від часу навіть забуваючи проголосувати.

Я собі завше то пояснював відчуттям меншовартості і бажанням себе показати (і десь так воно певний час і було), але зараз – ми просто банально значно цікавіші за європейську культуру, бо більш справжні. Бо таланти є всюди, і в Європі є дуже цікава музика. Але тільки хвора на всю голову Україна може відправити дивних реперів з Калуша на ЄБ, щоб вони там всіх розірвали) і ще, наступне ЄБ має відбутись у якомусь із міст героїв. Дуже хотілося б щоб в мирному українському Маріуполі.