ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

В Арізоні ніхто не звернувся по виграш у лотерею $5,3 млн. Термін для звернення просто… сплив  

АналітикаВ Арізоні ніхто не звернувся по виграш у лотерею $5,3 млн. Термін...

Ось така чудасія – нікому не потрібні мільйони. Представники лотереї штату Арізона кажуть, що два виграшні лотерейні білети на загальну суму 5,3 мільйона доларів залишилися незатребуваними після закінчення періоду викупу.

У серпні лотерея попросила гравців перевірити свої корінці, щоб переконатися, чи не вони бува стали щасливими переможцями джекпоту в розмірі 4,3 мільйона доларів, виграного під час розіграшу лотереї The Pick 27 квітня.

Ця лотерея – ексклюзив для Арізони. Гра проводиться тричі на тиждень. Джекпот Pick починається з 1 мільйона доларів і продовжується до тих пір, поки хтось не забере його, купивши білет на 1 долар, маючи невеликий шанс на те, щоб збіглися цифри з усіма шістьма числами. Шанси виграти джекпот становлять 1 до трохи більше 7 000 000. 

Тож, виграшний білет продали в продуктовому магазині Safeway у Месі неподалік від Guadalupe Road і Alma School Rd.

Лотерея Арізони надає переможцям можливість викупити свої виграші протягом 180 днів після розіграшу. Дійсний період погашення розіграшу The Pick 27 квітня завершився в понеділок, 25 жовтня.

Квиток на 1 мільйон доларів також зникає

У серпневій заяві лотереї Арізони також попередили гравців про невикуплений білет Powerball, який виграв приз у 1 мільйон доларів під час розіграшу міжштатної гри 5 березня 2022.

Корінець, проданий у магазині Circle K, розташованому за адресою 8617 N. 27 Avenue у Феніксі, збігався з усіма п’ятьма білими номерами, але не з червоним Powerball. Власник виграшного білета мав отримати 1 мільйон доларів, але він або вона так і не зголосився, пише Casino.org

«Це дивовижна можливість для двох щасливчиків здійснити свої мрії та забрати додому виграші, які справді змінять життя», — сказав у серпні виконавчий директор лотереї Аризони Грег Едгар про два білети, термін дії яких закінчується. «Тож перевірте свої корінці вдома, поки не пізно».

Нині вже пізно для переможців Powerball і The Pick оголосити себе. Однак, це доволі поширене явище, коли виграш лишається незатребуваним.

Лотерея Арізони повідомляє, що понад 20,3 мільйона доларів у лотерейних призах залишилися незатребуваними лише протягом 2020 фінансового року. Незатребувані лотерейні призи повертаються до лотереї для нових ігор і призів, а також для підтримки благодійних організацій.

З 20,3 мільйона доларів США, які лотерея штату Арізона не мала утримувати протягом 2020, 6 мільйонів доларів пішли до призначених судом спеціальних адвокатів, юридичної неприбуткової організації, яка захищає інтереси дітей, які постраждали від жорстокого поводження та/або знехтуваних дітей у суді. Ще 1 мільйон доларів надійшов до робочої групи з питань злочинів проти дітей в Інтернеті та Фонду прав потерпілих. Також було зроблено внесок у розмірі 200 тисяч доларів США до Фонду реєстрації подвійних племен.

Значна частина незатребуваних виграшів того року була отримана від виграшного білета The Pick вартістю 14,6 мільйона доларів у грудні 2019 року, який залишився невикористаним.

Видатні нагороди

Лотерея Арізони веде онлайн-список значних незатребуваних призів.

За даними лотереї, зараз у розіграші знаходяться шість білетів вартістю щонайменше 10 тисяч доларів кожен. Найбільший з них вартістю 1 мільйон доларів потрапив у The Pick під час розіграшу 17 вересня. Переможець має шанс отримати гроші до 16 березня 2023.

Ще три білети вартістю 50 тис доларів кожен — усі від Powerball — залишаються непогашеними. Усі вони залишаються дійсними щонайменше до середини січня наступного року.