ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Вже не мільярдер і втратив купу контрактів: за що кенселять Каньє Веста? 

НовиниВже не мільярдер і втратив купу контрактів: за що кенселять Каньє Веста? 

Скандал планетарного масштабу назрів з репером Каньє Вестом – а все через його антисемітські вислови та жахливу поведінку. 

Компанія Adidas заявила, що перериває стосунки з американським репром Ye, відомим також як Канье Вест, оскільки не хоче терпіти антисемітські висловлювання музиканта та його заяви, що розпалюють ненависть.

Раніше бренд Yeezy, який належить Adidas, призупинив співпрацю з Вестом після того, як репер і за сумісництвом дизайнер продемонстрував на Тижні моди в Парижі майку з написом “White Lives Matter” (Життя білих мають значення), а через кілька днів у його твіттері з’явилися антисемітські висловлювання.

Як заявили в компанії Adidas, продукцію Веста негайно знімуть з продажу, пише BBC

При цьому раніше вони говорили, що співпраця з Вестом була одним із найбільш успішних в історії компанії. Adidas визнає, що в результаті втратить на цьому в 2022 близько 250 мільйонів доларів. Сам Вест раніше обвинувачував Adidas в крадіжці його інтелектуальної власності (всі ці обвинувачення пізніше були видалені з інстаграма).

«Adidas не потерпить антисемітизм чи будь-які інші заклики до ненависті, – йдеться в офіційній заяві компанії, опублікованій у вівторок. – Нещодавні висловлювання та дії неприйнятні, сповнені ненависті та небезпечні, вони йдуть в розріз із цінностями, яких дотримується наша компанія, такими як інклюзивність, взаємна повага та справедливість».

Тепер Каньє Вест більше не мільярдер

Хоча Adidas вирішила раніше переглянути свої відносини з Вестом – після того, як він продемонстрував свою сумнозвісну майку “White Lives Matter”, – причиною цьому, каже компанія, була зовсім не його колекція, а її багаторазові спроби врегулювати суперечки з Вестом. Репер обвинувачував компанію у крадіжці його інтелектуальної власності, а по суті – викраденні його дизайну.

Adidas – не єдина компанія, яка не хоче більше мати справ із Вестом. Після його антисемітських висловлювань Instagram i Twitter заморозили акаунти Веста. Інші ділові партнери репера та дизайнера також почали від нього відвертатися: банк JP Morgan і компанія з продажу одягу Gap, а також модельний дім Balenciaga заявили, что припиняють співпрацю з Вестом.

А кіно- і телекомпанія MRC заявила в понеділок 24 жовтня, що не буде випускати в ефір недавно знятий документальний фільм про репера.

Каньє Вест також втратив свою позицію в списку мільярдерів за версією Forbes. За оцінками журнала, втрата співпраці з Adidas знизила вартість активів Веста з півтора мільярдів до 400 мільйонів доларів.

Що цікаво, його екс-дружина Кім Кардаш’ян, навпаки, набирає гору, як по статках, так і по популярності.