ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У популярній відеогрі показали Україну в ЄС

НовиниУ популярній відеогрі показали Україну в ЄС

Причому три сезони поспіль. Такою нашу країну бачать у грі Football Manager, де тепер російські клуби та збірні відсторонені від усіх турнірів через війну проти України, пише видання «Сегодня».

Напад Путіна на Україну дорого коштує росіянам. Проти країни ополчився весь цивілізований світ і ввів проти громадян РФ серйозні санкції: економічні, політичні, соціальні та спортивні.

Не залишився осторонь і футбол. ФІФА дискваліфікувала Росію з відбору на ЧС-2022, а УЄФА заборонив місцевим клубам виступати у єврокубках.

Тим часом Росію банять навіть у кіберспорті. Наприклад, раніше Epic Games заборонив росіянам отримувати призові на турнірах з Fortnite. Також РФ ізолювали і у Football Manager.

У березні вийшло оновлення відеоігри, в якому російським клубам заборонена участь у єврокубках, а збірні країни-агресора відсторонені від усіх турнірів.

Також у FM українські гравці тепер вважаються громадянами ЄС на три сезони, що перегукується із нинішньою ситуацією в Європі. Жителі України можуть без додаткового дозволу працювати в Європі до трьох років.

При цьому у Football Manager триває чемпіонат України. Нагадаємо, що УПЛ пішла на перерву через неможливість проведення турніру під час воєнних дій.