ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У КРАІЛ повідомили: вони відновлюють роботу

АналітикаУ КРАІЛ повідомили: вони відновлюють роботу

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей повністю відновлює свою роботу, інформує офіційна сторінка держрегулятора у соцмережах.

Засідання КРАІЛ, розгляд заяв про видачу ліцензій та дозволів проводяться у робочому режимі. Перші рішення від початку введення воєнного стану на території України прийняті КРАІЛ на позачерговому засіданні 30 березня.

Національний бізнес також повертається до роботи. Так, про свій намір розпочати діяльність на території України на ринку азартних ігор заявило ТОВ «ТБК», звернувшись у березні місяці до КРАІЛ із заявою про отримання ліцензії на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності. За результатом розгляду вказаної заяви КРАІЛ прийнято рішення про видачу відповідної ліцензії.

«Додамо, що наразі законодавчою та виконавчою владою країни, з метою підтримки економіки в умовах повоєнного стану, в екстренному порядку проводяться заходи направлені на полегшення роботи підприємств через впровадження низки податкових преференцій та новацій», заявляють у відомстві.

КРАІЛ зі свого боку на постійній основі оцінює поточну ситуацію, що склалась на ринку азартних ігор, опрацьовує всі можливі варіанти врегулювання проблемних питань та в межах власних повноважень буде вживати всіх необхідних заходів направлених на підтримку організаторів азартних ігор в умовах воєнного стану.

Зазначається, що відновлення роботи бізнесу там, де відсутня загроза війської агресії росії є запорукою економічної стійкості держави та її спроможності ефективно протистояти ворогу. Також це допоможе забезпечити нові робочі місця для українців. Тож, у КРАІЛ закликають український бізнес повертатися до роботи.