ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Вітчизняний ліцензіат назбирав для армії на позашляховик

АналітикаВітчизняний ліцензіат назбирав для армії на позашляховик

Один з українських ліцензіатів азартного бізнесу разом з працівникам зібрали на допомогу армії 350 000 грн та купили позашляховик.

Така благодійна ініціатива стала можливою у квітні. Бренд легального азарту зумів акумулювати 350 000 грн, де 210 000 грн витратили на купівлю позашляховка для української армії, а 100 000 грн передали на забезпечення харчування ТРО на Одещині, ще 40 000 грн – на закупівлю обмундирування.

Яким чином вдалося назбирати такі кошти? Прес-служба компанії Slots City пояснює: за кожен успішний депозит казино тепер переказує 10 гривень на допомогу країні. Ця акція діє з березня до кінця воєнного стану в Україні. Окрім того, як відповідальний бізнес тут подовжують створювати робочі місця, допомагають відновити економіку, і підтримують ЗСУ для того, аби військові і далі могли захищати країну.

Раніше компанія передала 1 млн грн на потреби української армії під час війни, а також переорієнтувала роботу свого кол-центру відповідно до потреб воєнного часу. Служба підтримки грального бренду тепер надає інформацію про контакти волонтерів, пошук житла, розклад евакуаційних маршрутів з різних міст тощо. Українці, яким потрібна допомога під час війни, можуть звернутися на гарячу лінію компанії за номером +380 630 21 30 25.

Співробітники підприємства також стали волонтерами: доставляють гуманітарну допомогу та беруть участь в інформаційному опорі проти окупантів.