ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Ліцензіат придбав для армії позашляховик та рації

Новини партнерівЛіцензіат придбав для армії позашляховик та рації

Ці потрібні речі вже у 126-й бригаді, інформують благодійники. Бренд Slots City Foundation передав 126 бригаді позашляховик Mitsubishi L200 і три високотехнологічні рації.

 «Світ тримається на небайдужих, чуйних людях. Ми вдячні вам за довіру. Ваша допомога надзвичайно цінна. Командування та особовий
склад військової частини вдячні за отримання позашляховика, за проявлену підтримку в потрібну хвилину. Авто нам необхідне для виконання бойових задач, особливо у складних умовах бездоріжжя, де дуже важливі оперативність та надійність транспорту
».

Таку відео-подяку прислали нам з 126 окремої бригади територіальної оборони Одеси. Пофарбований і відремонтований, позашляховик Mitsubishi L200 за підтримки Slots City Foundation сьогодні вже допомагає армії. З ним до бійців приїхали ще три рації.

У ліцензіата підбили короткий фінансовий звіт для меценатів-інвесторів: Mitsubishi L200 та рації – 295 000 грн.

«Перевірили в роботі – і автомобіль, і рації справно працюють, чесно несуть службу у Збройних сил України. В єдності – наша сила. Все буде  Україна!», – адресували своє звернення захисники.

Раніше завдяки благодійній ініціативі гральна компанія зібрала на потреби армії 350 000 грн. Ці кошти скерували на забезпечення харчування ТрО на Одещині, допомогу розвідувальному батальйону, закупівлю обмундирування та купівлю захисникам України позашляховика. Суть ініціативи Slots City проста: за кожен успішний депозит казино переказує 10 гривень на допомогу країні. Ця акція діє з березня до кінця воєнного стану в Україні.

Також компанія Slots City передала один мільйон гривень на потреби української армії під час війни, а також переорієнтувала роботу свого кол-центру відповідно до потреб воєнного часу.

Співробітники одного з перших легальних гральних брендів в Україні також стали волонтерами, які допомагають українцям під час війни, доставляють гуманітарну допомогу та беруть участь в інформаційному спротиві проти окупантів.