ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У культовій грі Need For Speed: Unbound можна розблокувати опцію синьо-жовтого дорожнього сліду від шин «Heroyam Slava»

НовиниУ культовій грі Need For Speed: Unbound можна розблокувати опцію синьо-жовтого дорожнього...

Наступний реліз Need For Speed: Unbound припаде до душі гравцям з України. Днями до неї отримали ранній доступ передплатники видавця EA Play, і тож свіженькі подробиці просочилися у мережу.

Як виявилося, у грі Need For Speed: Unbound є можливість розблокувати дорожній слід від шин, який називається Heroyam Slava/Героям слава. Він стане нагородою за перемогу у змаганні. Як і належить графічному елементу з такою назвою, він виконаний у синьо-жовтій кольоровій гамі українського прапора.

Що цікаво, це не єдиний сюрприз для українських гравців, підготовлений розробниками Need for Speed Unbound. Раніше повідомлялося, що у грі на радіо звучатимуть звукові доріжки у виконанні українських виконавців: Аліні Паш, Kalush та Alyona Alyona.

Водночас компанія Electronic Arts працює над вирішенням проблеми з оплатою гривнею на її платформах. Менеджер спільноти EA приєднався до обговорення у відповідній темі на форумі Electronic Arts та зазначив, що команда працює над цим питанням. Однак він не вказав, як і коли цю проблему можна вирішити, пише ITC.ua.

Гра Need for Speed Unbound виходить 2 грудня на ПК, Xbox Series X|S та PlayStation 5. Попередні замовлення вже доступні за ціною від 1699 грн.