ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Іноземний легіон кібервійськ України вже налічує 170 тисяч

НовиниІноземний легіон кібервійськ України вже налічує 170 тисяч

Наприкінці лютого Міністерство культури та інформполітики спільно з Мінцифрою ініціювали створення Інтернет Війська України. Це аналогічно до ІТ Армії України волонтерський рух, задача якого — захищати український інформаційний простір, розповідати про війну іноземцям та поширювати правдиві факти про неї серед росіян, інформує видання ain.ua. 

Нове завдання для інтернет-армії — поширити інформацію про створення іноземного легіону та запросити якомога більше людей долучитися. «Нам потрібно залучити всіх небайдужих іноземців готових допомогти дійти до перемоги», — йдеться на сторінці Інтернет Війська України у Facebook.

Зараз Інтернет Війська України нараховують понад 170 000 чоловік. Долучитися до них може кожен, підписавшись на Telegram-канал проєкту.

Щоб залучити західні країни активніше допомагати українцям в інформаційній війні, інтернет-армію закликають поширювати інформацію про створення іноземного легіону всюди, де є англомовна аудиторія — у Facebook, Twitter, Instagram, Reddit.

За актуальними задачами для іноземного легіону можна стежити на сайті Discord — він популярніший у США, Канаді та країнах ЄС, ніж Telegram.