ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Австралійський бар отримав «брудну» славу, коли приймав ставки на результат війни в Україні

НовиниАвстралійський бар отримав «брудну» славу, коли приймав ставки на результат війни...

Австралійський бар викликав міжнародне обурення, коли почав приймати ставки на те з яким результатом відбудеться війна росії в Україні. Заклад розмістив табличку, яка рекламує ставку на те, чи вдасться росії успішно здійснити військову інтервенцію в Україні, про це пише британське видання «The Daily Mail».

Знак, встановлений біля бару «The Deck» у Шеппартоні, що на півночі австралійського штату Вікторія, надавав клієнтам можливість розмістити ставки про війну в Європі.

Написана крейдою табличка вказувала коефіцієнти в 1,06 австралійських долара для росії і 7,75 долара для України або давала можливість відвідувачам “додати власний прогноз”.

Один з місцевих жителів сказав, що йому «соромно», що його місцевий паб пропонував ставки на результат війни.

Бар швидко звинуватив у поганому смаку свого співробітника-шахрая і вибачився за «невідповідну» промоцію.

«Нам стало відомо про надзвичайно тривожну та непрофесійну дію одного співробітника. Сьогодні вранці була виставлена ​​рекламна дошка з дуже недоречним і необдуманим формулюванням», – йдеться у повідомленні. «Співробітника, якого ми не називатимемо, відправили додому і він більше у нас не працює. Ми приносимо вибачення за його дії. Ми, як бізнес, просимо вибачення за те, що когось образили. Нам дуже шкода, і цей працівник теж дуже шкодує, ми вжили відповідних заходів».

Компанія також закликала клієнтів не критикувати інших співробітників через інцидент, заявляючи, що їхній паб побудований на «любові та щасті» та здатності ділитися цим у суспільстві.

«Будь ласка, не транслюйте це на увесь наш персонал. Фото може розповсюджуватися, але це були дії однієї особи, а не всього бізнесу, у тому, що сталося не винні люди, які подають вам напої, чи люди, які готують вашу їжу», – йдеться в повідомленні.

Війна, яка розпочалася вторгненням рф на територію України вранці 24 лютого, триває понад місяць. Росіяни активно бомблять мирних жителів Украіни, житлові квартали, цивільну інфраструктуру, зокрема, в містах Маріуполі, Чернігові, Харкові, Києві, Сумах, Охтирці, Ізюмі.

російські війська несуть жахливі втрати – понад 16 тисяч військових убитими і щонайменше удвічі більше – пораненими. Окрім того, тисячі мирних українців стали жертвами військової інтервенції режиму путіна.