ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

По 100 тисяч щодня

НовиниПо 100 тисяч щодня

Саме стільки український бізнесмен Андрій Матюха віддає з прибутку на Перемогу від початку війни. 

Відповідальний бізнес України неабияк допомагає ЗСУ та постраждалим у війні українцям. Так, власник відомого букмекерського бренду «Favbet» Андрій Матюха системно віддає прибутки не лише через благодійний фонд «Favbet Foundation», а й особисто на адресні потреби локальних інвціатив. 

Так, нещодавно про черговий донейт засвідчили представники  Благодійного фонду «Save Ukraine», що займаються ургентним постачанням адресної допомоги на фронт. 

«Приємно, що у ці темні для країни часи є такі люди. Для них допомагати Перемозі усіма можливими інструментами – це спосіб мислення в критичній ситуації. Пан Матюха міг би проінвестувати ці мільйони в релокацію свого бізнесу у більш спокійні країни. Та він вважає своїм обов‘язком боротися за Україну щодня» – коментує головред uGame Юлія Бурковська. 

Нагадаємо, раніше Favbet Foundation звітував про власну кібер-армію, волонтерський штаб, і  руками співробітників створював вірусний культ-коміксний контент на тему війни, а також співробітники компанії розробили спеціальний застосунок для пошуку зниклих людей.