ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Кібершахраї поцупили 100 тис на Вінниччині під виглядом збору на безпритульних тварин

НовиниКібершахраї поцупили 100 тис на Вінниччині під виглядом збору на безпритульних тварин

У Вінниччині під виглядом благодійного збору на притулок для тварин займались шайхраством, інформує місцеве управління Нацполіції. 

28-річний чоловік та його 33-річна спільниця у соцмережі розміщували дописи щодо збору грошей на потреби притулку для тварин. 

Зокрема зловмисники вказували, що у зв’язку з війною, збільшилася кількість бездоглядних тварин, відтак необхідні гроші на їхнє утримання. При цьому у своїх дописах вони використовували фото реального притулку з іншої області.

Під виглядом благодійного збору фігуранти привласнили понад 100 тисяч гривень громадян, які зловмисники витратили на власні потреби. За місцями проживання кібершахраїв працівники поліції провели обшуки. Вилучили комп’ютерну техніку та банківські картки, що використовувалися у протиправній діяльності.

Новина сильно обурила відому українську зоозахисну організацію UAnimals. Адже, кожен такий випадок б‘є по репутації реальних волонтерів. 

«На жаль, навіть у такі важкі часи існують шахраї, які хочуть заробляти на війні. Закликаємо вас бути дуже пильними та  надсилати кошти лише перевіреним фондам. Будьте обережні та бережіть себе!».