ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Побили горщики на публіку і знову щасливі: Сильвестр Сталлоне та Дженніфер Флавін помирилися

НовиниПобили горщики на публіку і знову щасливі: Сильвестр Сталлоне та Дженніфер Флавін...

Сильвестр Сталлоне та його дружина Дженніфер Флавін вирішили помиритися за місяць після того, як колишня модель подала на розлучення, у коментарі для таблоїда Page Six повідомив її представник.

«Вони вирішили знову зустрітися вдома, де поговорили та змогли вирішити свої розбіжності», — каже прес-секретар. «Вони обоє надзвичайно щасливі».

Видання пише про припис щодо врегулювання, який має на меті призупинити процес розлучення, був поданий через те, що пара налагоджує свої стосунки.

Справи поки йдуть настільки добре, що 76-річний Сталлоне, виклав фото, на якому він і 54-річна Флавін тримаються за руки, «по-своєму натякають на те, що має відбутися».

Зірка “Роккі” та засновниця Serious Skincare прожили в шлюбі 25 років і мають трьох доньок: Софію, 26, Сікстин, 24, і Скарлет, 20.

Флавін шокуюче подала на розлучення із зіркою «Талса Кінг» у серпні в окрузі Палм-Біч, штат Флорида, і незабаром після цього її бачили без обручки.

Тоді Сталлоне, здавалося, вжив постійних заходів, щоб закріпити розкол, прикривши два татуювання, які він отримав на честь своєї дружини.

Поширювалося кілька чуток про те, чому Сталлоне взагалі вирішують продати їхній будинок.

Однак раніше джерела стверджували, що подружня пара посварилася через бажання чоловіка придбати нового собаку породи ротвейлер.

Інсайдери стверджували, що розмова між подружжям нібито призвела до «надзвичайно гарячої суперечки, яка підняла інші проблеми» в їх шлюбі.

Пізніше Сталлоне спростував ці чутки, сказавши TMZ: «Ми не розірвали стосунки через таку тривіальну суперечку», перш ніж визнати, що вони не згодні щодо того, «як доглядати за собакою», оскільки пара часто подорожує і живе на два будинки.