ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Telegram та Дуров на вимогу Apple видалили деякі російські пропагандистські канали

НовиниTelegram та Дуров на вимогу Apple видалили деякі російські пропагандистські канали

За даними ЗМІ, зокрема, мова йде про Telegram-канал ДШРГ «Русич».

23 вересня на вимогу Apple, компанія заблокувала на iPhone/iPad кілька пов’язаних з білоруссю російськомовних каналів сумарною чисельністю 80 тисяч передплатників. Адміністратори ще кількох подібних каналів загальною чисельністю 50 тисяч передплатників отримали попередження від команди про те, що вони порушують правила Apple.

«Адміністратори каналів повинні максимально серйозно сприймати подібні попередження та намагатися робити все можливе, щоб допущені порушення не повторювалися. Інакше їх канали будуть неминуче заблоковані у версіях Telegram, які розповсюджуються через App Store та Google Play. Втеча в інші мобільні програми не допоможе їм уникнути обмеження доступу, оскільки будь-який інший мобільний додаток, так само, як і Telegram, буде зобов’язаний дотримуватися правил магазинів додатків», – зауважує Дуров.

У кращому випадку канали-порушники залишаться доступними у веб-версіях і версіях Telegram, завантажених безпосередньо з telegram.org. Однак це не стосуватиметься тих каналів, які порушать правила самого Telegram, а не правила Apple або Google.

Наприклад, після повторного порушення у Telegram видалили російськомовний канал, який закликав “різати” та “розстрілювати” беззбройних беззахисних людей. 

«Після того, як наші модератори приховали проблемний пост і надіслали адміністраторам каналу повідомлення про неприпустимість подібного контенту, власники каналу опублікували те повідомлення знову, проілюструвавши його скріншотом отриманого ними попередження. Так робити ніколи не варто – правила Telegram прямо забороняють публічні заклики до насильства. Повторне порушення майже неминуче призводить до видалення каналу», – категорично резюмує засновник платформи.