ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Вже друга міжнародна лотерейна асоціація виключила рф та білорусь

НовиниВже друга міжнародна лотерейна асоціація виключила рф та білорусь

Російські та білоруські лотереї виключили з Всесвітньої Лотерейної Асоціації, інформує українська МСЛ.

Нещодавно, завдяки ініціативній групі операторів з 5 країн зупинили членство російського та білоруського операторів лотерей в Європейській Лотерейній Асоціації (ЕЛ).

Тепер на черзі й Всесвітня Лотерейна Асоціація — у МСЛ направили відповідний запит керівництву Асоціації і отримали таку відповідь:

«Шановні колеги, у відповідь на ваш лист від 1 березня повідомляємо, що в умовах безпрецедентних агресивних дій Росії та Білорусі проти України та її народу Виконавчий Комітет Всесвітньої Лотерейної Асоціації (WLA) на своєму засіданні 11 березня прийняв наступне рішення.

Членство в WLA залежить від поваги територіальної цілісності, громадського порядку та моралі для покращення життя населення, якому ми служимо, а також поваги основних прав людини.

Відтак, про це ми письмово повідомили ВАТ «Технологічна компанія «Центр» та ЗАТ «Спорт Парі».

Їх членство в WLA зупинено після їх неспроможності надати пояснення до кінця робочого дня 16 березня. Пропозицію про виключення з Асоціації закріпить своїм рішенням Генеральна Асамблея WLA, що відбудеться 19 жовтня 2022 року. […]

Хочу підкреслити, що їх повне зупинення діє від сьогодні.

Це означає, що від цього дня АТ «Технологічна компанія «Центр» та ЗАТ «Спорт Парі» втратили всі права та привілеї, пов’язані з членством в WLA; їх уже немає у списку членів Асоціації, вони не мають представництва чи права голосу в Асоціації і більше не мають права доступу та участі у будь-яких заходах та подіях WLA, також від’єднані від онлайн ресурсів Асоціації, що доступні для її членів.

Хочемо запевнити, що ми весь час думаємо про Україну та молимося за неї. І ми дуже вдячні сусіднім країнам, що відкрили свої кордони та домівки для тих, хто вимушений рятуватися від російських злодіянь.

З моїми найкращими побажаннями,
Ребекка Пол, Президент WLA
»

Українські лотерейники підкреслюють, що не хочуть, аби оператори лотерей, «що спонсорують криваві режими, тиранію та смерть були в асоціаціях, члени яких працюють на добрі справи та покращення життя людей».

Лотерейники України вдячні керівництву WLA за принципову позицію, рішучість та підтримку українського народу.