ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Збірна України на Invictus Games-2022 вже з медалями

НовиниЗбірна України на Invictus Games-2022 вже з медалями

Українська збірна на чолі з головою КРАІЛ Іваном Рудим представляє країну на Іграх Нескорених у Нідерландах в Гаазі.

Нескорені беруть участь у міжнародних мультиспортивних змаганнях для військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми, захворювання чи поранення під час виконання службових обов’язків. Більшість учасників збірної та команди забезпечення — діючі військовослужбовці, які стоять на захисті нашої держави в лавах тероборони, ЗСУ, Нацгвардії та інших структур сектору безпеки і оборони.

На урочистостях до відкриття змагань у посольстві США в Нідерландах 15 квітня зі словом виступив Капітан національної збірної України «Ігри Нескорених» Іван Рудий:

Капітан українських Нескорених із принцем Гаррі

«Чесно кажучи, брати участь у цих Іграх було дуже складним рішенням. Члени команди не хотіли залишати Україну в такий вирішальний для нашої країни момент. Але єдиною мотивацією для всіх нас було принести в Гаагу не тільки наш Прапор і Гімн, а донести правду про цю жахливу війну та варварські дії росії», наша збірна подякувала США за ту підтримку, яку українці отримують від них.

Іван Рудий

Також у Гаазі у церемонії відкриття взяли участь і патрони події – герцоги Сассекські принц Гаррі з дружиною Меган Маркл. До речі, представники королівської родини Великої Британії теж привітали українську збірну.

Окрім того, українські спортсмени у складі збірної команди націй Інвіктус Unconquered 3 виграли матч з волейболу сидячи з Канадою.

Олексій Бобчинець 17 квітня здобув бронзу з бігу на 1500 м.

Також срібло і бронзу Україні принесли Артем Лукашук і Іван Герецун у стрибках в довжину. Результат Артема – 5,20 м, Івана – 5,10 м.