ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Біткойн сягнув тритижневого максимуму

НовиниБіткойн сягнув тритижневого максимуму

Біткойн продовжив зростання на тлі кращого настрою на світових ринках, а трейдери очікують даних про інфляцію в США та стежать за оновленням крипти Ethereum.

Найбільший токен виріс на 3,3% у понеділок 12 вересня і торгувався трохи вище $22 000 станом на 9:55 ранку в Лондоні. Менші монети, такі як Solana, також піднялися, але Ether відстав.

9 вересня біткойн підскочив приблизно на 10%, що є частиною більш широкого охоплення активів, які дешевшають, на тлі слабшого долара, який нагнав страху інвесторів у важкий рік. Долар продовжив падіння на початку тижня.

За словами Тоні Сікамора, старшого ринкового аналітика City Index у Сіднеї, період відчсутності коментарів офіційних осіб Федеральної резервної системи щодо рішення США про процентну ставку у вересні може бути одним із чинників, що сприяють росту біткойну.

«Ринок знає, що він отримав відстрочку на пару тижнів від оголошення цього яструбиного публічного виступу Федрезерву, тож, темпи підвищення ставок центрального банку, ймовірно, сповільняться», — сказав він.

Очікується, що звіт про інфляцію в США, який буде представлений у вівторок 13 вересня, продемонструє зниження тиску на основні ціни. Але більший вплив може посилити очікування обмежувальних монетарних налаштувань, які є прокляттям для цін на криптовалюту.

Будь-які негаразди в оновленні Ethereum — найважливішої комерційної мережі — також можуть викликати занепокоєння, пише Bloomberg.

Ether, рідний токен для мережі Ethereum, особливо в центрі уваги перед переходом останньої на більш енергоефективний блокчейн, процес, відомий як Merge. Криптоспільнота напоготові щодо будь-якої халепи, яка може завдати удару багатьом фінансовим програмам, які покладені на мережу.

«Ми продовжуємо використовувати Ether у злитті, використовуючи падіння як можливості для купівлі», — написав у примітці Шон Фаррелл, керівник відділу стратегії цифрових активів Fundstrat Global Advisors LLC. Він додав, що Ether не піддався падінню після трьох попередніх оновлень Ethereum.

Згідно з повідомленням Genesis Global Trading Inc, модель ставок навколо опціонів на Ether зорієнтована в бік зростаючих тенденцій, але до дати злиття картина поки більш збалансована, і передбачає попереднє хеджування.

Хеджування – засіб обмеження ризику шляхом укладання протилежної угоди. Форма страхування вартості товару або прибутку, валютного ризику при здійсненні ф’ючерсних угод у банківській, страховій, біржовій та комерційній практиці.