ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Біткойн знову зіпнувся на ноги і зріс до $23 тис

АналітикаБіткойн знову зіпнувся на ноги і зріс до $23 тис

Біткойн знову забирає 23 000 доларів, оскільки криптовалюта зростає перед звітом про ринок праці в США.

Біткойн зріс, оскільки світові акції наблизилися до двомісячного максимуму та перед звітом про зарплату в США.

Найбільша криптовалюта зросла на 4% до 23 422 доларів у п’ятницю 5 серпня, залишаючись у діапазоні від 19 000 до 25 000 доларів, який утримувався з середини червня. Ethereum подорожчав на 5,4% до 1678 доларів, зауважують у Bloomberg.

«Мейджори продовжують торгуватися у висхідному діапазоні з відсутністю будь-яких сильних каталізаторів, які були б необхідні для прориву», — написали аналітики Genesis Ноель Ачесон і Марк Чан у своїй записці в четвер. «Біткойн зараз торгується в середині показників червня-серпня».

Інші монети також виросли, а Polkadot і Aave набрали більше 5%.

Крипти торгувалися в тандемі з ризиковими активами протягом місяців, спостерігаючи високу кореляцію з NASDAQ 100, зокрема. Вони відчували труднощі, оскільки очікування щодо підвищення процентних ставок Федеральної резервної системи зросли на тлі стабільно високої інфляції, але досягли найгіршого рівня за останні кілька місяців.

Варто звернути увагу на щомісячний звіт про заробітну плату в США. На останні 6 звітів біткойн відповів на падіння зростом, а на зростання – падінням протягом 30 хвилин після публікації даних.

«Підвищення очікуваної процентної ставки ФРС обмежило те, наскільки високо може піднятися біткойн на даний момент, але поки трейдери залишаються впевненими, що пік прибутковості казначейських облігацій залишається на місці, біткойн, можливо, вже досяг дна», — сказав Едвард Мойя. «У майбутньому у біткойна може спостерігатися нестабільна консолідація, доки ми не побачимо ще кілька звітів про інфляцію та несільськогосподарську зарплату».