ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Біткойн на шляху до найбільшої за останні 9 місяців динаміки

АналітикаБіткойн на шляху до найбільшої за останні 9 місяців динаміки

Біткойн має курс на найкращий тижневий приріст з жовтня минулого року, чому сприяє повернення схильності до ризику на глобальних ринках у цілому.

Найбільша за ринковою капіталізацією криптовалюта зросла більш ніж на 13% за тиждень станом на 10:33 ранку п’ятниці 8 липня в Лондоні. Валюта зупинилася в рості після короткого торгу вище 22 000 доларів, оскільки новини про вбивство колишнього прем’єр-міністра Японії Сіндзо Абе спровокували відступ фондового ринку.

Згідно з даними CoinGecko, інші токени, такі як Ether, Avalanche і Solana, також мали значний успіх останніми днями, що допомогло повернути загальну ринкову вартість криптовалют майже до 1 трильйона доларів.

Зростання акцій забезпечує вкрай необхідне полегшення для збитих віртуальних монет на тлі позитивної кореляції між двома класами активів. У 2022 ціна біткойна залишається більш ніж на 50% нижчою через жорсткість монетарної політики та низку спалахів у секторі цифрових активів, який все ще витверезіє після використання кредитного плеча, пише Bloomberg.

«Ринки ризику повсюдно зростають», і тому «не дивно, що криптовалюта торгується вище», — сказав Бен Макміллан, головний інвестиційний директор IDX Digital Assets. «Після низки поганих новин і великих ліквідацій багато криптоінвесторів все ще сидять осторонь, чекаючи, коли впаде наступний актив».

Шквал економічних ризиків і загроза ще більшого скорочення кредитів залишаються проблемою для криптовалюти. Новина про те, що клієнти збанкрутілого брокера Voyager Digital Ltd., ймовірно, не отримають назад усі свої гроші, викликала новий страх у інвесторів, які зазвичай здатні переживати значні падіння ринку.

«Багато інституційних власників біткойнів можуть бути особливо чутливими до загального розвитку економіки», — сказав Джаред Медфес, партнер Tribe Capital.

Якщо звіт про робочі місця в США в п’ятницю «повернеться дуже слабким, інфляція повернеться ще гірше, і схоже, що низка геополітичних проблем, які впливають на ціни на кілька цих основних економічних активів, не покращиться, я не можу уявити, що в короткостроковій перспективі буде позитивним для біткойна», – сказав Медфес.