ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Елтон Джон за чутками знов повернеться до Вегасу

НовиниЕлтон Джон за чутками знов повернеться до Вегасу

Відомий музикант Елтон Джон, швидше за все, знову з’явиться в Лас-Вегасі, повідомляє Las Vegas Review-Journal на основі останніх натяків з офіційних акаунтів у Twitter. У повідомленні йдеться, що він виступить десь цього листопада на стадіоні Allegiant.

Про виступ натякнули в акаунті Allegiant Stadium у Twitter. У неділю в твіттері навіть показали фотографію літери «Е» за межами стадіону. Читачам і, мабуть, шанувальникам Джона, це говорить: «Завтра о 8 ранку», пише Casino.org.

Крім того, в Twitter-акаунті Джона в суботу з’явилося зображення поля Allegiant Stadium. «Через два дні» з’являється в обох кінцевих зонах. На лінії 50 ярдів стоїть буква «Е».
Review-Journal прогнозує, що інформація про шоу з’явиться в Twitter у понеділок.

Джон буде виступати на заході США протягом жовтня та листопада. Вже відомо, що він співатиме на стадіоні Levi’s у Санта-Кларі, штат Каліфорнія, 8 і 9 жовтня. Він також має виступити 4 листопада на Minute Maid Park у Х’юстоні. 9 листопада він буде в Petco Park в Сан-Дієго.

Виступи на Західному узбережжі, ймовірно, завершаться виступами з 17 по 20 листопада на стадіоні Доджер у Лос-Анджелесі. Концерти є частиною його «Farewell Yellow Brick Road: The Final Tour».

Резиденція в Лас-Вегасі

Джон, якому зараз 75 років, раніше мав резиденцію в Колізеї в Caesars Palace. Шоу «The Red Piano» виконувався між 2004 і 2009 роками. Програма «The Million Dollar Piano» – між 2011 і 2018 роками. Загалом, співак виконав 445 шоу під час двох резиденцій, повідомляє Las Vegas Weekly.

Під час свого прощального виступу 6 вересня 2019 в Лас-Вегасі він сказав аншлаговому натовпу: «Я сумуватиму за вами, люди. Ви в моєму серці, в моїй душі, в кожній фібрі мого єства. Я ніколи не забуду вас, але тепер у мене є життя. Багато років тому я ніколи не думав, що матиму власну сім’ю, але зараз я маю… Я хочу подякувати вам від щирого серця».

Подяки

У 2019 журнал Billboard поставив Елтона Джона на третє місце в списку найкращих артистів усіх часів. Бітлз були першими. The Rolling Stones другими.

Серед численних нагород співака — премії «Оскар» і «Тоні», а також кілька премій «Греммі». У 1994 році його також включили до Зали слави рок-н-ролу.

За свою кар’єру Джон був нагороджений одним діамантовим, 40 платиновими або мультиплатиновими та 23 золотими альбомами. Він продав понад 300 мільйонів платівок.

Другим синглом-бестселером усіх часів стало його виконання «Candle in the Wind 1997». Це у пам’ять про його подругу принцесу Діану. Ця пісня була виконана на її похоронах після раптової смерті в автомобільній аварії в Парижі.