ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Маск таки не схотів купувати Twitter. Соцмережа подає до суду

ГоловнеМаск таки не схотів купувати Twitter. Соцмережа подає до суду

І тепер одна з найбільших соцмереж планети надумала судитися з мільярдером. Бо акції Twitter падають, оскільки відмова Маска від угоди створює підстави для судової битви.

Акції Twitter Inc. впали на передринкових торгах після того, як Ілон Маск відмовився від угоди про купівлю компанії на суму 44 мільярди доларів, що створило ґрунт для руйнівної судової тяганини.

Акції впали на 7,8% до 33,93 доларів на преринкових торгах у понеділок 11 липня, щоб зменшити ринкову вартість на 2,2 мільярда доларів після того, як Маск відмовився від угоди про покупку гіганта соціальних медіа та приватність. Акції Tesla Inc., виробника електромобілів, який очолює Маск, навпаки зросли на 1,1%.

Ціна акцій Twitter значно нижча за пропозицію Маска в 54,20 долара за акцію, зроблену в квітні. Мільярдер стверджує, що Twitter спотворив дані користувачів, оскільки кількість спам-ботів на платформі набагато більша, ніж оприлюднила компанія. Акції також падають разом із технологічним сектором на тлі зростання процентних ставок, пише Bloomberg.

«Ні для кого не є великою несподіванкою, що Маск намагається відмовитися від угоди», — сказав засновник Vital Knowledge Адам Крісафуллі. «Однак проблема полягає в тому, що вся ця сага, ймовірно, була досить руйнівною протягом останніх кількох місяців, і могла вплинути на продуктивність Twitter не лише у другому, але й у третьому кварталі».

Маючи на увазі 1 мільярд доларів винагороди за розрив, трейдери готуються до ще більшого хаосу, оскільки Twitter подає на Маска до суду.

Голова правління Twitter Брет Тейлор заявив, що компанія буде подавати позов, щоб закрити угоду «за ціною та на умовах, узгоджених паном Маском». Компанія найняла суперважку компанію Wachtell, Lipton, Rosen & Katz із права на злиття і планує подати позов на початку цього тижня, згідно з людьми, знайомими з планами компанії, які побажали не називати їхню особу, оскільки справа приватна.

Twitter спростував заяви Маска, заявивши, що боти становлять менше 5% від загальної кількості користувачів, а керівники нещодавно в четвер повторили, що їхні оцінки точні.

«Вони вимагатимуть від Маска укласти угоду, навіть якщо він каже, що її розірвано, та вони мають, я б сказав, більш ніж 50% шансів, що виграють», — сказав ринковий стратег Кебот Хендерсон, який зосереджується на арбітраж злиття та особливі ситуації в JonesTrading. «Втрата Маском у цій ситуації лише 1 мільярда доларів була б для нього великою перемогою».