ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Wargaming продав свій російський та білоруський бізнеси

НовиниWargaming продав свій російський та білоруський бізнеси

Новий власник білоруського СТОВ «Гейм стрім» та російського ТОВ «Леста» тепер Малік Хатажаєв, російський бізнесмен та топ-менеджер WG.

Як пише видання dev.by, з 1 липня кіпрська компанія «ВАРГЕЙМІНГ ГРУП ЛІМІТЕД» більше не володіє частками у білоруській юрособі СТОВ «Гейм стрім» (володіла з квітня 2012 року).
Основним власником (91,84% часток) СТОВ «Гейм стрім» тепер є громадянин рф Хатажаєв Малік Атхамович, колишній гендиректор російського ТОВ «Леста».

Міноритарними власниками СТОВ «Гейм стрім» залишаються Світлана Петрова (Україна) та Лариса Котикова (білорусь).

Одночасно цікаві зміни відбулися у ТОВ «Леста». Малік Хатажаєв, який 12 років обіймав у російській студії WG посаду гендиректора, 15 червня поступився її Юрію Сухареву. Натомість сам із 28 червня отримав у розпорядження від «ВАРГЕЙМІНГ ГРУП ЛІМІТЕД» 100% ТОВ «Леста».

Схоже, білоруський Wargaming встиг втекти з-під постанови місцевого Совміну №436 від 1 липня 2022 року (набуло чинності трохи пізніше, після опублікування), яка заборонила іноземним акціонерам 190 юросіб (у тому числі й ТОВ «Гейм стрім») відчужувати частки, що їм належать. (акції) у статутних фондах без спеціального дозволу білоруського Мінфіну.

Таким чином, кіпрський «недружній акціонер» Wargaming до початку липня встиг вийти з обох юросіб — російської та білоруської. Основним власником обох юросіб став російський топ-менеджер WG.

Досі співробітники мінського офісу WG розповідали, що частини команди пропонують залишитись у білорусі та працювати на «Лесту». При цьому було незрозуміло, чи йдеться про переоформлення з однієї юрособи в іншу та ліквідацію ТОВ «Гейм Стрім». З урахуванням цих новин можна припустити, що ліквідація ТОВ «Гейм Стрім» тепер не знадобиться. Юрособа може перебувати під «Лестою», яка в свою чергу втратила формальний зв’язок з WG.