ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Біткойн пробиває дно?

ГоловнеБіткойн пробиває дно?

У вівторок 14 червня біткойн продемонстрував ще один ривок, який ненадовго став позитивним, перш ніж відновити спад, оскільки спекулянти намагалися знизити ціну в перспективі ще більшого підвищення процентної ставки Федеральної резервної системи, щоб придушити інфляцію та наслідки зупинки вилучення коштів кредитною платформою Celsius.

Найбільший цифровий токен впав приблизно на 5% до 22 053 доларів США станом на 7:24 ранку в Нью-Йорку. Він знизився до $20 823, найменше з грудня 2020. Ethereum впав на аналогічну суму, тоді як альткоїни, такі як Solana, Avalanche і Polkadot, мали змішаний результат.

Криптовалюти стали символом втечі від спекулятивних активів, оскільки грошово-кредитна політика в усьому світі посилюється для боротьби з інфляцією, що виводить ліквідність із глобальних ринків.

«Були деякі покупці, які чекали можливості купувати на падіннях, і саме тому біткойн впав з мінімуму», — сказав Сатвік Вішванат, головний виконавчий директор криптобіржі Unocoin з Бангалору, Індія. «Але відстрочка може бути тимчасовою, оскільки роздрібні інвестори залишаються стурбованими щодо ліквідності», сказав він.

Заморожування криптовалютного кредитора Celsius у понеділок посилило занепокоєння з приводу стресу в секторі цифрових активів, що ознаменувало нову кризу лише через місяць після того, як обвал стейблкоіну ​​Terra сколихнув ринок. Новини про рішення Celsius допомогли підвищити загальну капіталізацію ринку криптовалют нижче 1 трильйона доларів у понеділок вперше з січня 2021 року, пише Bloomberg.

Деякі спостерігачі за ринком прогнозують більше наслідків від проблем у Celsius.

«Розвиток Celsius може мати більший вплив на ринок в цілому, ніж крах екосистеми Terra – це дуже боляче, але було відносно ізольовано», – сказала Ноель Ачесон, керівник відділу аналізу ринку Genesis Global Trading у твіттері в понеділок. «Цей вибух може вплинути на багато екосистем, оскільки Celsius має ряд активів, які використовуються на кількох платформах».

Трейдери також стежать за MicroStrategy Inc., чия велика ставка на біткойн має зворотний ефект. Фірма завантажила монети і, можливо, знадобиться надати додаткове забезпечення для кредиту, оскільки біткойн знову перевіряє на міцність ключовий ціновий діапазон, який він позначив минулого місяця. MicroStrategy володіє близько 2,7 мільярдів доларів у біткойнах.

Згідно з даними Coinglass, на криптовалютних ринках у понеділок було ліквідовано понад 1,1 мільярда доларів — близько 685 мільйонів доларів за довгими угодами та 468 мільйонів доларів за короткостроковими. Дані показали, що це найбільші показники як для довгих, так і для коротких за останній квартал.

Акції, пов’язані з криптовалютою в Азії, такі як Monex Group і SBI Holdings Inc., у вівторок знизилися на тлі погіршення загального настрою.

Деякі стратеги шукають ознаки крипто-дна. Марк Ньютон з Fundstrat Global Advisors сказав, що біткойн «наближається до середньострокових рівнів підтримки, які свідчать про те, що падіння покупок має бути правильним до кінця другого кварталу».