ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Біткойн знову зміцнюється. Але чи надовго?

АналітикаБіткойн знову зміцнюється. Але чи надовго?

Біткойн відновився після падіння разом з акціями в четвер 26 травня, зустрівши опір на рівні 30 000 доларів, навколо якого він торгується останній місяць.

Найбільша криптовалюта зросла на 0,6% до 29 938 доларів о 10:20 ранку в Лондоні, тоді як Ethereum подорожчав на 1,6%. Розвиток біткойна значною мірою відслідковував зростання європейських акцій.

Біткойн лише ненадовго відхилився від рівня в 30 000 доларів, оскільки на початку травня обвал стейблкойна TerraUSD спровокував широкий розпродаж криптовалют. У середу 1 червня аналітик Bloomberg Intelligence Джеймі Дуглас Коуттс заявив, що токен може «сформувати циклічний мінімум» у другій половині цього року на основі попередніх ринкових циклів.

«Технічні перспективи в кращому випадку нейтральні, і біткойну справді потрібно повернути понад 40 тисяч доларів, перш ніж можна буде підтвердити будь-який бичачий прогноз», – написав Ніколас Коулі, стратег DailyFX, у записці.

На початку тижня біткойн влаштував міні-ралі, піднявшись до тритижневого максимуму в 32 359 доларів у вівторок 31 травня і давши деяким на ринках надію, що він може набрати зростання. Криптовалюти постраждали, оскільки Федеральна резервна система та інші центральні банки підвищили ставки для боротьби з вперто високою інфляцією.

Solana показала низькі результати на тлі збою в мережі, який пізніше було вирішено, впавши на 6,6% після падіння на 11% у середу.