ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

КРАІЛ: сервіси адмінпослуг знову запрацювали

АналітикаКРАІЛ: сервіси адмінпослуг знову запрацювали

Запрацював сервіс для замовлення витягу із системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості», повідомляють у Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.

У звʼязку з повномаштабним вторгненням російської федерації в Україну певний час надання окремих адміністративних послуг було тимчасово зупинено.

Але з кожним днем, з урахуванням поточної ситуації щодо безпеки, все більше державних органів у різних регіонах відновлюють свою роботу та надання адміністративних послуг.

Так, 18 квітня 2022 року запрацював сервіс vytiah.mvs.gov.ua, за допомогою якого громадяни України можуть отримати електронну послугу замовлення витягу з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості».

Електронний сервіс дозволяє замовити та отримати витяг про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність/наявність судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України.
Порядок отримання електронної послуги регламентує Наказ МВС від 30.03.2022 № 207 «Деякі питання ведення обліку відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15.04.2022 № 425/37761. Детальніше з інформацією можна ознайомитися на офіційному вебсайті Уряду.

Довідка про відсутність судимості керівників, головного бухгалтера або особи, на яку покладено обов’язок ведення бухгалтерського обліку, власників істотної участі та кінцевих бенефіціарних власників здобувача ліцензії є обовʼязковим документом при зверненні до КРАІЛ із заявою про отримання ліцензії у сфері діяльності з організації та проведення азартних ігор, тож відновлення надання вказаної адміністративної послуги у новому цифровому форматі є одним з чинників спрямованих на поступове відновлення активності
нових учасників ринку азартних ігор.

«Нагадаємо, що КРАІЛ повністю відновила свою роботу та забезпечує в період дії воєнного стану надання адміністративних послуг у сфері організації та проведення азартних ігор.
Подати заяву про отримання ліцензії у сфері діяльності з організації та проведення азартних ігор можна в електронному вигляді», інформують у відомстві.

З рекомендаціями щодо подання документів до КРАІЛ в електронній формі можна ознайомитись на офіційному вебсайті КРАІЛ в розділі «Головна» «Інформаційні повідомлення».