ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Які ставки на перемогу в президентських перегонах у Франції?

НовиниЯкі ставки на перемогу в президентських перегонах у Франції?

Прискіпливих американських аналітиків цікавить і європейська політика, надто, коли мова йде про шанси на перемогу між одвічними конкурентами – Макроном та Ле Пен.

Чинний президент Франції Еммануель Макрон вже переміг у першому турі голосування, щоб зберегти свою посаду. Тепер він побореться з Марін Ле Пен цієї неділі 24 квітня, і форварди бачать у ньому заділ на наступний термін.

Протягом останніх двох місяців здавалося, що ніщо не стане на заваді Еммануелю Макрону отримати ще один термін на посаді президента Франції. Коли виборці прийшли обирати з двох кандидатів, вони підтримали саме чинного главу держави, але недостатньо, щоб уникнути другого туру.

Друге – і вирішальне – голосування відбудеться цієї неділі. Переважна більшість прогнозів бачать, що Макрон зберігає владу, оскільки він стикається з єдиним кандидатом, що залишився, Марін Ле Пен.

Це дежавю, оскільки ці двоє зустрілися в другому турі виборів у Франції в 2017. Подібно до цієї гонки, форварди та учасники ставки тепер ставлять на Макрона.

Макрон – явний фаворит

Спортивні букмекери із задоволенням стежать за політичними ринками, навіть незважаючи на те, що це нішевий сегмент, який не завжди привертає багато уваги. Наразі Макрон отримує 90% усієї підтримки відомих світових букмекерських контор William Hill та Paddy Power, щоб зберегти свій авторитет, тоді як Ladbrokes має ставки на рівні 94,1%. Кілька днів тому його шанси були лише трохи кращими за 50%.

Ле Пен мала шанс перемогти Макрона на виборах 2017. Однак, вона завмерла в теледебатах перед першим голосуванням. Навіть Ле Пен визнає, що це була не найкраща її гра, розповідаючи місцевим ЗМІ, що дебати «були провальними», що коштувало їй дорогоцінних голосів. Пізніше вона списувала свій слабкий виступ на втому.

Ультраправа Ле Пен має один шанс переконати Францію, що вона кращий кандидат. 20 квітня ввечері вона і Макрон зустрілися для заключних дебатів. Хоча попередній поєдинок навряд чи вийшов.

Марін Ле Пен має неоднозначну репутацію у своїй країні, неодноразово висловлювала бажання вивести Францію з НАТО. А ще позиціонує себе як приятелька путіна. Це виставило її в поганому світлі у деяких прошарках французьких виборців.

Оскільки путін погрожує будь-якій країні, яка має зв’язки з НАТО, а Ле Пен розглядає можливість виходу з організації, деякі вважають її прихильницею путіна. Таким чином, вона може втратити вирішальні голоси.

На Smarkets боротьба йде голос в голос

Ставки на Smarkets відповідають William Hill та іншим спортивним букмекерам. Шанси Макрона – понад 92,5% на його перемогу на виборах, а Ле Пен отримала лише 8,7% голосів.

Лінії більше/менш не такі чіткі. Макрон, який отримує понад 54% голосів у другому турі, становить 33%, а Ле Пен отримує 47% за свої 44,5% частки. Це, здавалося б, вказує на те, що Ле Пен має шанс довести, що вона недарма вважається основною конкуренткою.

Вона зосереджує свою увагу на пересічному французі, наголошуючи на послужному списку Макрона, який зневажав цей сегмент за останні кілька років.

Під час правління Макрона Франція мала справу з низкою протестів і публічних мітингів (навіть зараз вони проходять проти майбутнього другого туру виборів). Це сталося, коли все більше людей висловили своє розчарування через зростання цін і відсутність полегшення.

З іншого боку, Ле Пен буде використовувати популістичніший підхід, ніж показувала раніше. Вона буде зображати себе «матір’ю», яка втішає, обіймає людей як своїх дітей і обіцяє зробити їм добре.