ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

КРАІЛ порадилась з британцями

НовиниКРАІЛ порадилась з британцями

Одна з найповажніших та найдосвідченіших юрисдикцій азартних ігор в світі – британська. А отже, її досвід – без перебільшень безцінний. Тож, можна тільки вітати, що український державний регулятор КРАІЛ обговорив з регулятором азартних ігор Великої Британії їх досвід регулювання та нагляду за надавачами послуг софт-продукції.

За ініціативою КРАІЛ, за участі представників громадськості, це здійснили в форматі онлайн-зустрічі з метою ознайомлення з досвідом Комісії з азартних ігор Великої Британії стосовно ліцензування діяльності з розробки програмної продукції для азартних ігор та організації контролю за цією сферою, інформує сторінка відомства у соцмережах.

Представник Комісії з азартних ігор Великої Британії Джеймі Волл поділився досвідом щодо:
– критеріїв, та вимог до компаній, які планують надавати послуги з постачання програмного забезпечення організаторам азартних ігор;
– технічних вимог (стандартів) до програмних продуктів (зокрема, азартних ігор в мережі Інтернет, гральних автоматів та іншого грального обладнання);
– процедур проведення тестування щодо відповідності програмного забезпечення технічним вимогам;
– особливостей здійснення аудиту ліцензіатів;
– механізмів співпраці регулятора на національному та міжнародному рівнях;
– інструментів протидії функціонуванню нелегального грального бізнесу та напрямів взаємодії з правоохоронними органами.

КРАІЛ продовжує здійснювати обмін досвідом і ознайомлюватись з провідними моделями функціонування та побудови сфери регулювання гемблінгу, з метою імплементації кращих практик та удосконалення українського законодавства.

Завдяки міжнародній співпраці Україна впевнено рухається до світових стандартів регулювання ринку азартних ігор.