ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Twitter кажуть: розрив угоди Маском – неправомірно

НовиниУ Twitter кажуть: розрив угоди Маском - неправомірно

Юристи Twitter Inc. назвали розірвання Ілоном Маском його угоди про викуп соцмережі за 44 мільярди доларів «недійсним і протиправним». Про це йдеться у листі до адвокатів мільярдера, що є черговим кроком соціальної мережі в судовій боротьбі за горезвісну угоду.

Юрист Twitter Вільям Савітт з Wachtell, Lipton, Rosen & Katz написав юристам Маска в Skadden Arps Slate Meagher & Flom LLP, заявивши, що відмова від підписання «є відмовою від їхніх зобов’язань за угодою», згідно з копією листа від 10 липня, поданого до Комісії з цінних паперів і бірж. Наприкінці квітня Маск погодився купити Twitter за 54,20 долара за акцію.

«Twitter не порушив жодного зі своїх зобов’язань за угодою, і Twitter не постраждав і навряд чи зазнає істотного негативного впливу на компанію», — написав Савітт. «Twitter зберігає за собою всі договірні, юридичні та інші права, включно з правом конкретного виконання зобов’язань сторін Маска за угодою».

8 липня Маск заявив, що розриває свою угоду про приватність компанії, що базується в Сан-Франциско. Мільярдер стверджує, що Twitter спотворив дані користувачів, стверджуючи, що кількість спам-ботів на платформі набагато більша, ніж оприлюднила компанія, пише Bloomberg.

Маск не надав жодних доказів цього твердження, а Twitter неодноразово спростовував це твердження. Минулого тижня соціальна медіа-компанія повторила, що кількість ботів у сервісі значно менше 5% від загальної кількості щоденних активних користувачів, але Маск сказав, що він не зміг підтвердити це твердження, використовуючи дані, надані йому Twitter.

Голова правління Twitter Брет Тейлор написав у п’ятницю, що компанія «буде вдаватися до судових дій», щоб змусити Маска завершити угоду про злиття. Як повідомили 10 липня люди, обізнані з цим питанням, соціальна мережа планує подати позов на початку цього тижня.

Через цю боротьбу акції Twitter впали на 11% до $32,65 на момент закриття в понеділок 11 липня, що стало найгіршим одноденним падінням за більш ніж 14 місяців.

В угоді про викуп зазначено, що будь-який судовий спір щодо злиття має розглядатися в штаті Делавер. Станом на кінець робочого дня в понеділок жодна сторона не подала жодного позову щодо цієї транзакції.