ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Законодавці Британії просять Маска надати докази угоди купівлі Twitter

АналітикаЗаконодавці Британії просять Маска надати докази угоди купівлі Twitter

Британські законодавці звернулися до Ілона Маска з проханням розглянути питання щодо його поглядів на свободу слова після того, як керівник Tesla Inc. оголосив купівлю Twitter Inc. Парламентарі вбачають у цьому загрозу для подальшого розвитку соцмережі.

«У той час, коли компанії соціальних медіа стикаються з перспективою жорсткішого регулювання в усьому світі, ми хочемо дізнатися більше про те, як містер Маск збалансує свою чітку прихильність до свободи слова з новими зобов’язаннями щодо захисту користувачів Twitter від шкоди в Інтернеті», – виклав депутат від партії консерваторів Джуліан Найт у заяві, опублікованій у середу 4 травня, пише Bloomberg.

Також надійшов запит від впливового Комітету з цифрових, культурних та медіапитань і спорту, оскільки невідомо як Маск керуватиме Twitter після його угоди на $44 млрд та планів зробити компанію соціальних мереж приватною.

«Я хочу зробити його максимально інклюзивним, цікавим і розважальним, а також розширити аудиторію», – сказав Маск 2 травня на бенефісі для Інституту костюма в Метрополітен-музеї.

Запити про надання свідчень парламентському комітету Великої Британії не є ні юридично зобов’язуючими, ні обов’язковими, але компанії зазвичай відповідають на такі заклики, також керівники звітують. Зібрані докази використовуються членами комітетів для написання звітів, які передаються уряду для інформування про законотворчість та зміни законодавства.

Однак іноді запити неодноразово скасовуються, особливо у випадку головного виконавчого директора Meta Platforms Inc. Марка Цукерберга. Гігант соціальних мереж відмовився брати участь в попередньому слуханні комітету через погрози офіційного виклику.

Тим часом, у Великій Британії планують все ж таки жорсткіше реагувати на таку строптивість компаній соціальних медіа, зокрема законодавці вносять довгоочікувані та широкі юридичні пропозиції, щоб змусити інтернет-компанії видалити незаконний контент зі своїх платформ, надавши регулятору Ofcom повноваження накладати великі штрафи та особисто переслідувати керівників за невиконання вимог.