ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Ворожнеча Маска з Twitter має всі шанси стати черговим голлівудським байопіком 

НовиниВорожнеча Маска з Twitter має всі шанси стати черговим голлівудським байопіком 

Зусилля Ілона Маска придбати Twitter, які перетворилися на відмову виконати угоду, породжують драму голлівудського рівня. Це відбувається в той час, коли висвітлюються зв’язки бізнесмена з ігровою індустрією, на які раніше не звертали уваги.

Стаття Bloomberg, опублікована в п’ятницю 30 вересня, свідчить про те, що голлівудський агент Арі Емануель намагається забезпечити мирову між Маском і компанією соціальних мереж. Адже засновник Tesla і Twitter сваряться в суді штату Делавер. Маск запропонував 44 млрд доларів, або 54,20 доларів за акцію, за покупку лівої соціальної медіа-компанії, але тепер він хоче вийти з угоди. Він стверджує, що каліфорнійська компанія не говорить відверто про свої слабкі перспективи та кількість ботів облікових записів на платформі.

Емануель є генеральним директором Endeavor Group Holdings, Inc., яка володіє UFC, Professional Bull Riders (PBR) і Євролігою. Нещодавно компанія завершила купівлю бізнесу зі спортивних ставок OpenBet у Light & Wonder.

Клієнтами OpenBet є DraftKings, FanDuel, William Hill і WynnBet. Емануель є братом колишнього мера Чикаго та керівника апарату Білого дому Рама Емануеля. Також вважається, що бос Endeavour став джерелом натхнення для персонажа Арі Голда в хітовому серіалі HBO «Антураж».

Більше ігрових зв’язків

Ігрові зв’язки через розрив між Маском і Twitter на цьому не закінчуються. Як повідомляється, Емануель звернувся до члена правління Twitter Егона Дурбана, намагаючись допомогти залагодити ситуацію.

Дурбан разом з іншими директорами спочатку голосував проти того, щоб Маск придбав Twitter. Він є головним виконавчим директором приватного інвестора Silver Lake. Він також є керівником Endeavor. Крім соціальної медіа-компанії та материнської компанії UFC, Дурбан входить до 10 інших корпоративних рад.

Silver Lake має широкий портфель компаній, у які воно інвестує, і його вплив на ігри не обмежується Endeavour. Фірма також має частки в Fanatics і Madison Square Garden Sports. Fanatics, які можуть приймати ставки на спорт до кінця 2022, нещодавно оцінили на приватних ринках у 27 млрд доларів, і аналітики розглядають їх як потенційного мегагравця в сфері спортивних ставок, коли вони зрештою вирішать зробити такий стрибок.

Silver Lake також має частку в Pro Football Focus — постачальнику даних і аналітики, які використовуються футбольними командами, гравцями у фентезі-спорт і букмекерами.

Чому Емануель втягнутий у ворожнечу в Twitter?

Як зазначається в статті Bloomberg, поки неясно, яку саме позицію займає Емануель у розриві між Маском і Twitter, окрім його зв’язків, які описуються як «тісні» з Дурбаном і Маском. Раніше бос Twitter обіймав місце ради директорів Endeavour.

Якщо Маск буде юридично змушений продовжити придбання, то компанія соціальних медіа стане приватною та і первинне публічне розміщення акцій (IPO) у майбутньому буде перенесене.

У юридичній спільноті погоджуються, що Маск буде змушений продовжити операцію. Але через судовий процес він міг би отримати те, чого хоче: Twitter розкриває справжню кількість підроблених облікових записів, яким він дозволяє функціонувати.

Він сказав, що Twitter повідомив йому, що боти або спам-акаунти складають менше 5% користувачів, і ця цифра була опублікована в нормативних документах. Але бос Tesla вважає, що відсоток, ймовірно, значно вищий. Якщо це правда, кількість облікових записів соціальних мереж, які можна монетизувати, менша, ніж очікувалося спочатку.