ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Засновник Dmarket звернувся до американців з проханням підтримки України

НовиниЗасновник Dmarket звернувся до американців з проханням підтримки України

Володимир Панченко, засновник та СЕО цифрової компанії Dmarket (торгує айтемами та токенами з комп‘ютерних ігор) разом з однодумцями, зокрема із з засновником легендарної кіберкоманди NaVi Алексом Кохановським та колегами закликали США до більшого тиску на росію з метою припинення війни в Україні. Окоім того, він дав інтерв‘ю CNN щодо перемовин із американськими сенаторами та активістами. Він розказав про те, як нині працює нова цифрова ініціатива Web3, суть ідеї зосереджується на децентралізації та найчастіше передбачає використання технологій блокчейн, зокрема криптовалют та невзаємозамінних токенів(NFT).

Олександр Кохановський нині служить у КОРДі.

«У перші тижні війни мене запросили разом із групою українських підприємців для бесіди з офіцерами та штабом сенатора США Файнштейна. Незважаючи на те, що я відігравав дуже активну роль у двох українських революціях 2004 та 2014 років, я не вірив, що наші голоси можуть мати значення в повсякденній політиці.

Але для народних обранців важливо було отримати прямий доступ до інформації, зрозуміти потреби та з нашою допомогою переломити хід бійні.

Був понеділок. Через кілька днів сенатор Файнштейн підписав петицію, використовуючи інформацію та запити, які ми надали президенту Сполучених Штатів, яку підписали багато інших сенаторів. А наприкінці того ж тижня Джо Байден виділив Україні додатковий мільярд доларів. Публічно визнаючи владу Сенату в цьому питанні. Сказати, що я був вражений, було б колосально не сказати. Зараз я чергую щотижня, іноді двічі на тиждень, коли мої однодумці несуть політикам якомога більше знань, з вірою – наш голос має значення.

Ми просимо конкретну зброю, гуманітарну підтримку для України загалом і конкретно для Маріуполя, Харкова, Чернігова. І останнє, але не в останню чергу, все більший політичний тиск і санкції.

І знаєте що? Тиждень тому ми мали кілька зустрічей з офісами конгресменів Адама Шиффа та Теда Ліу. Два дні тому, 29 березня, вони обидва разом із ще 8 конгресменами надіслали листа міністру оборони Ллойду Остіну та держсекретарю Ентоні Блінкену, у якому закликали відомства надати необхідні повноваження Національній гвардії Каліфорнії для розширення її підтримки щодо гуманітарної місії в Україні.

Можливо, це збіг обставин, можливо, нам пощастило, але це надихнуло багатьох творчих людей робити все більше і більше. Просто тому, що ми побачили докази – наш голос був почутий. Уявіть, наскільки потужною стане спільнота Web3 із сотнями мільйонів людей по всьому світу, де кожен голос має силу.

Це те, що надихає мене, мою компанію, моїх друзів, моїх партнерів і десятки, якщо не сотні тисяч інших творчих людей сьогодні по всьому світу. Ми будуємо майбутнє людства, де кожна людина вільна, пов’язана одна з одною без будь-яких кордонів, і ніхто не може цього відняти. Небо не межа».