ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Як айтішник з Favbet став воїном цифрового фронту

НовиниЯк айтішник з Favbet став воїном цифрового фронту

IT-спеціаліст Андрей Конотоп, DBA Team Lead FAVBET, став до лав територіальної оборони під час російсько-української війни, продовжує працювати навіть на блокпостах та розробив майнінг-ферму для потреб ЗСУ. Все це він розповідає у власному блозі.

У мене немає бойового досвіду, але мені дуже допоміг мій досвід у технологіях та розумінні як працює обладнання. 

Наприклад, син мав набір робототехніки — я з нього спаяв датчик руху, який ми вкладали на дорогу вночі, коли нічого не видно — і він спрацьовував у разі руху.

Також я розробив майнінг-ферму, яка працює на потреби ЗСУ. Її може зробити будь-хто! Для майнінгу підійдуть комп’ютери з об’ємом пам’яті у відеокарті понад 5 ГБ та операційна система Windows (на жаль, MacOS не підходить). Необхідно буде завантажити програму для майнінгу та активувати її.

Навчилися перехоплювати розмови ворога

Я відкрив у собі нові таланти: з ТВ-тюнера за допомогою спеціальної програми я зміг зробити широкосмуговий сканер радіочастот, за допомогою якого можна побачити частоти інших рацій, і таким чином можна слухати рації ворогів.

Також завів нових друзів, навчився медицині, тактиці, проходив уроки стрільби, навчився робити коктейлі Молотова та електропідривники. На багатьох людей подивився з нового ракурсу, тому що деякі вважають, що краще залишатися вдома в безпеці, та не хочуть підміняти хлопців.

Коли війна закінчиться, я поїду разом із сім’єю до теплих країн. Ще наразі будую будинок і планував у квітні розпочинати ремонт, ось одразу після війни цим і займуся!