ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Кібертурніри все частіше коментують українською

НовиниКібертурніри все частіше коментують українською

російська кіберспортивна федерація висловила своє незадоволення тим фактом, що українська продакшн-компанія Maincast отримала ексклюзивні права на трансляцію українською та російською мовами чемпіонату в Нідерландах PGL Major Antwerp 2022, повідомляє ресурс GamingPost.net.

Раніше росіяни дуже образились на те, що коментатори турніру у Польщі IEM Katowice 2022 “ображали президента росії” та закликали не давати українським студіям право транслювати турніри російською.

«Співзасновник Maincast послав російську федерацію слідом за кораблем та, як бачимо, вона пішла завданим курсом. До речі, приємно, що трансляції кіберспортивних турнірів українською стають дедалі популярнішими, – про це зазначають у Maincast. І не менш приємно, що російські команди Virtus.pro та Gambit усе ще не допускаются до участі у міжнародних змаганнях під своїм прапором та з офіційною назвою. А подекуди й зовсім не допускаються», резюмує видання.

Maincast — одна з провідних кіберспортивних компаній в Європі, що спеціалізується на виробництві контенту та прямих трансляціях Dota 2, Counter-Strike: Global Offensive, FIFA, Overwatch та інших змагальних ігор. Компанія є офіційним представником ESL у Східній Європі до 2027 року з ексклюзивними правами на трансляцію понад 75% преміальних турнірів Dota 2 та CS:GO.

PGL Major Antwerp 2022- це сімнадцятий в історії та перший у серії 2022 року турнір серії Major з Counter-Strike: Global Offensive. Турнір пройде з 9 по 22 травня 2022 року в бельгійському місті Антверпен в Антверпенському палаці спорту. Призовий фонд турніру – 1 000 000 $. 24 команди будуть кваліфіковані через серію із регіональних кваліфікацій. Це третій турнір серії Major, організований румунською організацією PGL, після PGL Major Stockholm 2021.