ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Як Favbet допомагає ЗСУ та гуманітаріям

Новини партнерівЯк Favbet допомагає ЗСУ та гуманітаріям

З першого місяця війни на рахунки ГО «Повернись Живим» та потреби ЗСУ Favbet Foundation перерахував понад 4 млн грн. Щомісяця з жовтня 2021 року фонд перераховує 100 000 грн для реабілітації воїнів.

Favbet Foundation, метою якого є створення екосистеми позитивного впливу і забезпечення умов для розвитку дитячого спорту та спортивної інфраструктури, освітніх програм та державних ініціатив, тимчасово призупинив усі планові проєкти та переорієнтувався на допомогу постраждалим в Україні та переселенцям.

Благодійний фонд, заснований у 2020, вже реалізував близько 100 благодійних ініціатив у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку.

Серед них: передача 4300 ПК для сільських бібліотек у 15 областях України в межах спільного impact-проєкту «Цифровізація бібліотек» – разом з Міністерством цифрової трансформації України, Офісом Президента та Українською бібліотечною асоціацією. Також передача 2100 плазмових телевізорів у дитячі будинки сімейного типу. На повному забезпеченні фонду зараз перебувають 2 дитячих будинки.

За три місяці війни фондом були побудовані логістичні маршрути перевезення гуманітарної допомоги зі Львова до Києва та перевезено понад 100 тонн гуманітарного вантажу.

На постійній основі фонд передає для потреб ЗСУ спорядження, комп’ютерну техніку, жорсткі диски, додаткове обладнання для налаштування сучасних мереж зв’язку, засоби гігієни та продукти харчування.

За кошти Favbet Foundation придбано 100 комплектів амуніції для захисників країни у лавах Збройних сил України та територіальної оборони.