ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

З ігор на токени – світовий тренд iGaming

НовиниЗ ігор на токени - світовий тренд iGaming

Цікаву тенденцію підмітили аналітики Bloomberg: повідні рітейлери ігор виявляють все більшу цікавість до… крипти та NFT.

Компанія GameStop Corp. повідомила про неоднозначні результати в першому кварталі, оскільки роздрібний продавець ігор переходить на криптовалюти та незмінні токени.

Чисті продажі зросли на 8% до 1,38 мільярда доларів за три місяці, що закінчилися 30 квітня, повідомила компанія в середу 1 червня, що краще, ніж оцінили аналітики в 1,33 мільярда доларів. Але компанія також повідомила, що її чисті збитки більш ніж подвоїлися до 157,9 мільйонів доларів. За даними, зібраними Bloomberg, скоригований збиток у розмірі 2,08 долара на акцію пропустив середню оцінку аналітиків щодо збитку в 1,16 долара. Спочатку акції виросли на 9% під час розширеної торгівлі, а потім відмовилися від цих прибутків.

Райан Коен, який приєднався до ради директорів і став головою минулого року, намагався відновити зростання GameStop, яке сповільнилося, оскільки геймери перейшли від покупки ігрових дисків до цифрового завантаження. Компанія стала символом для так званих акцій мемів, побачивши нестабільні коливання курсів акцій за останній рік, які мало пов’язані з основами її бізнесу.

Коен був небагатослівний стосовно своїх планів проштовхнути GameStop у нестабільний світ криптовалют, але раніше у травні компанія запустила цифровий гаманець активів, який дозволить гравцям зберігати, надсилати та отримувати криптовалюти та NFT, не виходячи з веб-браузера. Гаманець буде використовуватися на новому ринку NFT від GameStop, запуск якого очікується в поточному кварталі.

Аналітики не до кінця впевнені, що компанія, яка намагається перейти від рітейлу та магазину ігор, стане лідером на ринку NFT. Нещодавні розпродажі криптовалют не допомогли створити нові ініціативи GameStop.

«Наш скептицизм ґрунтується на відсутності присутності на мобільних пристроях, контролю з боку більших колег над їхніми мобільними та консольними закритими платформами, а також у тому, що GameStop лише почав пробувати проникнути на ринок ПК, де конкурентний ландшафт NFT є більш відкритим», – написав Майкл Пачтер, аналітик Wedbush Securities, у примітці для клієнтів перед оприлюдненням результатів.

Акції компанії впали приблизно на 52% у минулому році в порівнянні зі зниженням приблизно на 2% індексу S&P 500.

GameStop страждає від поєднання проблем ланцюга поставок і непрозорої бізнес-стратегії. Протягом останніх кількох років він змінив різноманітні бізнес-концепції з неоднозначною реакцією інвесторів та клієнтів. Під керівництвом Коена компанія розширювала свої пропозиції, покращуючи логістику та залучаючи нових працівників з досвідом електронної комерції та технологій.

GameStop зазначила, що рівень запасів продукції на кінець кварталу становили 917 мільйонів доларів у порівнянні з 570,9 мільйонами доларів роком раніше, що відображає покращення рівня товарів на складі, «щоб задовольнити зростаючий попит клієнтів і компенсувати проблеми ланцюга поставок».