ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Мільйон євро на підтримку України від одного з найпопулярніших розробників ігор в Європі

НовиниМільйон євро на підтримку України від одного з найпопулярніших розробників ігор в...

Один з найвідоміших видавців ігор на планеті – Ubisoft Games висловив підтримку украінцям. І не лише на словах. Компанія, яка відома своіми продуктами Anno 1800, Assassin’s Creed тощо вирішила зупинити продажі ігор в рф. Відповідне звернення компанія розмістила у себе на сайті.

«На тлі трагедії, що триває в Україні, ми призупинили продажі в росії.

Трагічні події в Україні глибоко вразили та оповили сумом серця співробітників Ubisoft в усьому світі. Для багатьох наших колег Україна є рідним домом, і думки всієї спільноти нашої компанії з ними, їхніми близькими та усіма, хто постраждав від цієї війни.

Безпека та добробут членів наших команд і їхніх сімей є найбільшим пріоритетом нашої компанії. Протягом останніх місяців Ubisoft уважно стежила за подіями, аби гарантувати безпеку наших співробітників.

Оскільки з середині лютого ситуація загострилася, ми рекомендували всім колегам в Україні забезпечити своє перебування у місці, яке вони вважають безпечним. Щоб підтримати співробітників, коли вони були змушені прийняти ці важкі рішення, кожному члену команди були надані додаткові кошти для покриття надзвичайних витрат, а також виплачена зарплата наперед для врахування будь-яких потенційних збоїв у роботі банківських систем.

Ubisoft здійснила додаткові кроки для підтримки наших колег в Україні. Ми запропонували співробітникам альтернативне житло в сусідніх країнах, де вони можуть прихиститися разом зі своїми сім’ями, якщо вони бажають і можуть це зробити.

Щоб підтримувати тісний зв’язок з усіма членами нашої команди, Ubisoft створила спеціальну гарячу лінію, де вони можуть отримати персоналізовану допомогу. Ми також запустили систему кризових комунікацій, аби забезпечити зв’язок із нашими колегами за будь-яких обставин.

Ми підтримуємо наші команди в Україні і будемо продовжувати адаптувати та посилювати нашу допомогу відповідно до розвитку ситуації.

Зараз багато людей, зокрема діти, по всій Україні гостро потребують гуманітарної допомоги, як-от медичної допомоги, прихистку та харчування.

Окрім фонду у понад 1 мільйон євро, спрямованого на підтримку наших українських команд, ми надаємо пожертви Українському Червоному Хресту, фонду «Save the Children» та фонду солідарності, створеному Національним Банком України.

Ми звертаємося до української спільноти Ubisoft і всіх людей, які постраждали від цього конфлікту, – бережіть себе. Ми з вами».