ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

На час дії воєнного стану – в азарті запроваджується дерегуляція

АналітикаНа час дії воєнного стану - в азарті запроваджується дерегуляція

В умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні одним із пріоритетних напрямків діяльності Уряду є створення сприятливих умов для ведення бізнесу, що є запорукою економічної перемоги над ворогом.

До таких заходів відноситься дерегуляція, яка передбачає скасування певних регуляторних та інших обмежень для бізнесу, інформує головний держрегулятор в сфері азарту України.

КРАІЛ активно долучається до роботи над нормативно-правовими актами, які будуть спрямовані на удосконалення процедур ліцензування господарської діяльності в умовах дії правового режиму воєнного стану та у період відбудови після закінчення війни.

Одним з перших кроків дерегуляції господарської діяльності під час дії воєнного стану є прийняття Урядом постанови від 18.03.2022 р. №314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану», відповідно до якої право на провадження господарської діяльності може набуватися суб’єктами господарювання за спрощеною процедурою без отримання дозвільних документів.

Крім того, установлено, що строки дії діючих строкових ліцензій та документів дозвільного характеру автоматично продовжуються на період воєнного стану.

«Разом із тим, звертаємо увагу, що випуск та проведення лотерей, а також діяльність на ринку азартних ігор не входять до переліку видів господарської діяльності, які можуть провадитися без отримання дозвільних документів та відповідно право на провадження вказаних видів діяльності потребує отримання ліцензії.

Нагадаємо, що КРАІЛ повністю відновила свою роботу та забезпечує в період дії воєнного стану надання адміністративних послуг у сфері організації та проведення азартних ігор шляхом розгляду відповідних заяв та прийняття рішень про видачу ліцензій та дозволів у порядку, встановленому законом (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/314-2022-%D0%BF#Text)», – інформують у відомстві.